Wyjątkowe prezenty z okazji Chrztu

Wyjątkowe prezenty z okazji Chrztu

Witam na blogu Abeille.com.pl

Na narodziny, chrzest czy urodziny dziecka, oprócz tradycyjnych, można wręczyć i oryginalne pamiątki. Taką właśnie kolekcje proponuje sklep Abeille.com.pl. Innowacyjność i wyobraźnia są bowiem atutami, które po latach zamienia się w piękne wspomnienia z macierzyństwa i dzieciństwa dziecka.

Dziś przedstawiam posrebrzane puzderka z kolekcji Twinkle, Twinkle

wyjątkowe prezenty na chrzest puzderka twinkle

Odkrycie swego pierwszego ząbka i pierwszego pukielka będzie zawsze nadzwyczajną chwilą. Za pierwszym razem wzbudzi zaskoczenie i niedowierzanie, a po latach wywoła wzruszenie. Ten duet puzderek jest przygotowany właśnie na to niezwykle spotkanie ze skarbami dzieciństwa. Puzderka czekają więc na rodziców, którzy stworzą te cenną kolekcję ku radości swojego ukochanego odkrywcy.

Oba puzderka są posrebrzane i pokryte lakierem, który zapobiega czernieniu. Na wieczku figuruje niedźwiadek Teddy Bear – symbol kolekcji Twinkle, Twinkle, poświęconej maluszkom. „My first tooth” (mój pierwszy ząbek) i „My first curl” (mój pierwszy pukielek) wskazują na zawartość każdego z puzderek. Granatowy welur, wyściełający ich wnętrze , dodaje elegancji i wartości przechowywanym pamiątkom.

By upamiętnić moment wręczenia upominku, wskazana jest personalizacja. Standardowy grawer jest bezpłatny.

Posrebrzana puzderka z kolekcji Twinkle, Twinkle – to oryginalny prezent na chrzest chlopca, oryginalny prezent na chrzest dziewczynki, oryginalny prezent na narodziny chlopca, oryginalny prezent na narodziny dziewczynki, oryginalny prezent na pierwszy roczek chlopca, oryginalny prezent na pierwszy roczek dziewczynki, oryginalny prezent na kolejne urodziny chlopca, oryginalny prezent na kolejne urodziny dziewczynki.

Polecam również zapoznanie się z innymi puzderkami, podobnie jak i innymi upominkami (między innymi z kolekcji Twinkle, Twinkle), które proponuje mój sklep. Wśród nich szeroki wybór albumów, ramek, skarbonek i wielu innych ciekawych, oryginalnych, niepowtarzalnych i wyjątkowych prezentów.

Dziękuję za zainteresowanie moim sklepem.

Maja Abeille.com.pl

Wyjątkowe prezenty z okazji Chrztu

 

Dodaj komentarz