super prezent dla dziewczynki

Szkatułka z pozytywką balerina


Szkatułka z pozytywką balerina szkatułka z pozytywką balerina

Witam na blogu abeille.com.pl – sklepu internetowego z prezentami dla dzieci na różne okazje. 

Co kupić na chrzest, narodziny dziecka lub jego pierwszy i kolejny roczek ? Co podarować na Pierwszą Komunię? Sklep abeille.com.pl dysponuje bogatą gamą oryginalnych i klasycznych upominków, które uwiecznią unikalne chwile szczęścia i które będą towarzyszyć przez całe życie tym, którzy są nam najdrożsi.

Dlatego dziś proponuję posrebrzaną szkatułkę z pozytywką – balerina

Dlaczego balerina obracająca się z wdziękiem przy akompaniamencie beethovenowskiej Elizy hipnotyzuje wszystkich tych, którzy się na nią patrzą ? Magia ? Nostalgia ? Dokładnie nie wiadomo. Wiadomo tylko, że jest to szczególny i uniwersalny upominek, który można podarować zarówno i najmłodszym jak i starszym dziewczynkom i w rożnych okolicznościach: na narodziny, urodziny lub komunię. Oprócz emocjonalnej i dekoracyjnej strony, pozytywka wypełnia również i praktyczną funkcję stając się oryginalnym miejscem na ukrycie największych, intymnych skarbów. A która z dziewczynek ich nie ma?  Dlatego właśnie grająca szkatułka z tańczącą baleriną zamienia upominek w cudowne i unikalne źródło marzeń i tajemnic.

Po nakręceniu pozytywki i otworzeniu wieczka – pozytywka zaczyna grać melodię " Dla Elizy"  i dodatkowo baletnica zaczyna się obracać wokół własnej osi. We wnętrzu szkatułki jest wiele przegródek i ponadto wykończone jest różowym welurem.

Ponadto szkatułka jest posrebrzana i pokryta specjalnym lakierem, aby na długo zachowała swój blask i nie ściemniała. Szczególnej wartości pozytywka dodatkowo nabierze po wygrawerowaniu w serduszku indywidualnej dedykacji, upamiętniającej moment jej wręczenia. Godnym uwagi jest fakt, że grawer dedykacji jest darmowy i nie tylko w jednym serduszku. 

Posrebrzana szkatułka z pozytywką – to oryginalny prezent dla dziewczynki bowiem będzie mogła przechowywać w niej swoje największe skarby. 

Zapraszam więc do obejrzenia również innych upominków. Wśród nich także kolekcja fantazyjnych skarbonek, eleganckich szkatułek wspomnień jak i oryginalnych ramek i albumów. Dodatkowo specjalnie skomponowane okolicznościowe oraz wiele innych ciekawych, oryginalnych i eleganckich pamiątek.

Maja Abeille.com.pl

Dodaj komentarz