super prezent dla dziewczynki

Super prezent dla dziewczynki

Super prezent dla dziewczynki super prezent dla dziewczynki

Ta  oryginalna i romantyczna szkatułka – to super prezent dla dziewczynki. Co najważniejsze, można ją wręczyć w rożnych okolicznościach. Co więcej, będzie przepięknym upominkiem albo z okazji jej chrztu albo pierwszego roczku albo kolejnych urodzin. I przede wszystkim, będzie wspaniałym upominkiem pamiątkowym Pierwszej Komunii. Oprócz tego, każda dziewczynka będzie szczególnie zachwycona właśnie tym upominkiem. Dlaczego?

Bo ta czarująca baletnica, obracająca się przy akompaniamencie bethovenowskiej Elizy hipnotyzuje wszystkie pokolenia. Od najmłodszego do najstarszego.  Być może ten magiczny efekt jest związany z nostalgią dawnych czasów. Jednak dokładnie nie wiadomo. Wiadomo tylko, że jest to szczególny i uniwersalny upominek. Taki, który nie tylko wszystkim się spodoba, ale przede wszystkim na długo zachowa przepiękne wspomnienia.

szkatulka z pozytywka baletnica darmowy grawer

Oprócz emocjonalnej i dekoracyjnej strony, pozytywka balerina spełnia również inną, bardzo szczególną rolę. Jest bowiem oryginalnym miejscem na ukrycie największych, intymnych skarbów. A przecież która z dziewczynek ich nie ma? Własnie dlatego ta grająca szkatułka z wirująca baleriną zamieni się w sezam dyskretnie ukrywający  wielkie tajemnice i piękne marzenia. 

Należy dodać, że szkatułka jest posrebrzana i pokryta lakierem chroniącym przed czernieniem. Ponadto, szczególnej wartości szkatułka nabierze dopiero po wygrawerowaniu na niej indywidualnej dedykacji. W dodatku na szkatułce jest wystarczająco miejsca właśnie na grawer. Ponieważ dedykacja jest bezpłatna, dlatego warto skorzystać z tej opcji. Dzięki niej bowiem moment wręczenia będzie sprecyzowany i utrwalony w czasie, co jest bardzo ważne dla każdej wręczanej pamiątki.

Oprócz szkatułki pozytywki z baleriną w sklepie można znaleźć także wiele innych ciekawych upominków. Najbardziej godna uwagi jest bogata kolekcja oryginalnych posrebrzanych skarbonek, eleganckich albumów i ramek na zdjęcia.

Na zakończenie należy podkreślić, że w małym, rodzinnym sklepie abeille, można znaleźć wspaniały upominek dla dziewczynki i chłopca z okazji ich narodzin chrztu, pierwszych i kolejnych urodzin lub Pierwszej Komunii.

Szkatulka z pozytywka baletnica

Maja

abeille.com.pl