skrzyneczka na chrzest

Skrzyneczka na chrzest

Skrzyneczka na chrzest kuferek na chrzest z grawerem

Skrzyneczka na chrzest – to bardzo oryginalny i niezwykły upominek. Dlaczego? Ponieważ jest idealnym sposobem na składanie w jednym miejscu najcenniejszych pamiątek związanych z urodzeniem dziecka. Dlatego też przyjęła się nazwa"pudełkiem wspomnień niemowlaka".

Jakie pamiątki można przechować właśnie w tej skrzyneczce na chrzest? Przede wszystkim opaskę identyfikacyjną noworodka. Oprócz niej, cenne zdjęcia z jego narodzin. Co więcej, na przykład pierwszy pukielek i pierwszy ząbek – również mogą znaleźć w niej swe odpowiednie miejsce.  Ponieważ szkatułka na chrzciny jest pojemna, oprócz wymienionych, można w niej zgromadzić jeszcze więcej  innych pamiątek. Jakich? Z pewnością o tym zadecyduje mama, ponieważ to właśnie ona jest zapaloną kolekcjonerką takich skarbów. Przede wszystkim ona będzie często powracać do swego unikalnego zbioru. Bo czyż macierzyńskie wspomnienia nie należą do najpiękniejszych w życiu każdej kobiety?

Skrzyneczka na chrzest

Co najważniejsze, z czasem to unikalne pudełko wspomnień będzie przekazane dziecku. Z pewnością będzie to dla niego wielkie odkrycie. Z tego względu ta urocza skrzyneczka dla bobasa okaże się pięknym prezentem na chrzest każdego dziecka.

Oprócz wymienionych zalet, należy podkreślić estetyczną stronę skrzyneczki na chrzciny. Po pierwsze, jej wieczko jest posrebrzane i pokryte lakierem chroniącym przed ciemnieniem. Po drugie, na wieczku można umieścić fotografię maluszka o wymiarach 9 x 14 cm. Oprócz tego, trzy ikonki dyskretnie podkreślają małego właściciela tej uroczej skrzyneczki.

W przeciwieństwie do posrebrzanego wieczka, dół szkatułki jest wykonany z drewna o delikatnym kolorze écru. Wreszcie wnętrze skrzyneczki na chrzest jest pokryte eleganckim welurem.

Godnym uwagi jest również fakt, że szkatułka dla noworodka posiada dużą powierzchnię do grawerowania. W związku z tym, można na niej umieścić dedykację. Niewątpliwie warto skorzystać z tej możliwości. Tym bardziej, że grawerowanie jest bezpłatne. Innymi słowy, moment chrztu dziecka zostanie zapisany i utrwalony w czasie na wiele, wiele lat.

Maja

prezenty dla dzieci abeille.com.pl