skarbonka dla malucha personalizowana

Skarbonka dla malucha personalizowana

Skarbonka dla malucha personalizowana

sklep z upominkami dla dziec

Skarbonka dla malucha personalizowana – to świetny pomysł na prezent. Tym bardziej, że aktualnie skarbonki są bardzo modne. Dlatego ich wybór jest bardzo duży. Dowodem na to jest bogata kolekcja sklepu "abeille".  Dziś, na przykład, sklep prezentuje kilka z nich: skarbonkę w formie "garbusa", lokomotywy i helikoptera.

Dlaczego wybrać skarbonkę na upominek?

Po pierwsze, jest to bardzo oryginalny prezent. Po drugie, ten mały pojemniczek na pieniążki  jest największą szkołą oszczędzania. Czy nie jest to więc pierwszy krok do przyszłego dobrobytu? Niewątpliwie, tak. Dlatego właśnie, połączenie przyjemnego z pożytecznym jest opłacalne dla każdego chłopca .

Kiedy można podarować skarbonkę?

Przede wszystkim, skarbonki są przeznaczone dla chłopców od 0 do 10 lat. Tak więc, narodziny, chrzest, roczek, kolejne urodziny i Komunia są zawsze odpowiednim momentem. Ponadto, jako pierwszy bank chłopca, skarbonka jest zawsze mile widziana. Szczególnie, jeśli jest pomysłowa i zabawna.

Jaką skarbonkę wybrać?

Godnym uwagi jest fakt, że każda skarbonka posiada swój indywidualny charakter. Na przykład, skarbonka "garbus" podkreśla zainteresowanie chłopców motoryzacją. Ten kultowy model wyraża to w wyjątkowy sposób. Jeśli chodzi o helikopter – to ma on raczej symboliczny charakter. Lot w przestworzach może odzwierciedlać realizację wysokich ambicji. I wreszcie lokomotywa. Oczywiście, kojarząca się wszystkim ze znanym wierszem Tuwima. Czy chłopczykowi nie będzie więc przyjemnie zbierać pieniążki w takich wymyślnych skarbonkach?

Odpowiedniego wyboru można więc dokonać w zależności od intencji. Na pewno, te niezwykłe pojemniczki na pieniążki spodobają się każdemu chłopcu. I mało tego. Z pewnością, dzięki nim chłopiec zrealizuje swe pierwsze marzenia.

Jak spersonalizować skarbonkę?

Poprzez bezpośrednie wygrawerowanie na niej indywidualnej dedykacji. Ponieważ grawer jest bezpłatny, wszyscy chętnie korzystają z tej opcji.

Podsumowując, skarbonka dla malucha spersonalizowana pozostanie przepiękną pamiątką z dzieciństwa. I przede wszystkim, może służyć przez wiele, wiele lat.

Jeszcze więcej oryginalnych skarbonek można znaleźć w sklepie "abeille". Dlatego serdecznie zapraszamy.

 

skarbonka dla malucha z własnym napisem

 

skarbonka dla malucha personalizowana

 

Posrebrzane skarbonki dla dzieci

abeille.com.pl