personalizowane skarbonki dla dzieci

Personalizowane skarbonki dla dzieci

Personalizowane skarbonki dla dzieci 

sklep z upominkami dla dziec

Personalizowane skarbonki dla dzieci – to nowy, modny trend. Najczęściej wręczane są na chrzest, roczek i Komunię. Tym niemniej jednak, są też takie skarbonki, które można wręczyć na narodziny oraz kolejne urodziny dziecka. Dlatego, kolekcja skarbonek, prezentowana przez sklep "abeille" charakteryzuje się wielką oryginalnością i różnorodnością. Dziś na przykład, sklep przedstawia tylko trzy skarbonki: w formie misia, starego forda i kostki. Oczywiście, każda z nich ma swój indywidualny styl. Na przykład:

Skarbonka Miś. Ta skarbonka na pieniądze ma jedną, ważną zaletę. Jest bowiem bardzo, bardzo duża! Poza tym, sylwetka misia doskonale oddaje uroki dziecięcego, naiwnego świata. To właśnie sprawia, że miś jest niezwykle sympatyczny.

Skarbonka "Stary Ford". Ta skarbonka jest oczywiście niezwykle atrakcyjna. Nie chodzi bowiem o zwykły pojazd na 4 kółkach. Bo to przecież jest jedna z najstarszych wersji pierwszego samochodu na świecie! Czy nie przyjemnie więc będzie zbierać pieniążki do takiego auta? Bezwzględnie, tak. Tym bardziej, że jego wartość będzie ciągle rosła.

– Skarbonka "Kostka". W tym wypadku, też nie chodzi o zwykły kwadracik.  Na jednym z boków można bowiem umieścić zdjęcie dziecka. Ponadto, na wieczku, uroczy miś pokazuje, gdzie można wrzucać pieniążki. W ten sposób, wiadomo do kogo należy pierwszy bank. W dodatku, można go już hojnie zapełniać od momentu narodzin lub chrztu!

Godnym uwagi jest to, że wszystkie 3 skarbonki mają wspólne cechy. Po pierwsze, skarbonkiposrebrzane. Następnie, można je opróżnić przez specjalny otwór na spodzie. Wreszcie, i co najważniejsze, każdą można spersonalizować.

Jeśli chodzi personalizację, to dedykację można wygrawerować bezpośrednio na skarbonce. Oprócz tego, grawer  jest bezpłatny. Warto więc skorzystać.

Podsumowując, personalizowane skarbonki dla dzieci są oryinalną ideą upominku. Jeszcze wiele innych skarbonek na pieniądze dla dzieci można znaleźć w sklepie "abeille". Dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia witryny sklepu.

Personalizowane skarbonki dla dzieciPersonalizowane skarbonki dla dzieci

abeille.com.pl