jskarbonka na realizację pierwszego marzenia

Skarbonka na realizację pierwszego marzenia

Skarbonka na realizację pierwszego marzeniaSkarbonka na realizację pierwszego marzenia

Witam na blogu sklepu internetowego z upominkami dla dzieci na różne okazje abeille.com.pl

Narodziny? Chrzest? Pierwsze urodziny? Pierwsza Komunia? Mały, rodzinny sklep internetowy „pszczółka” (fr. abeille), proponuje bogatą kolekcję oryginalnych i eleganckich upominków wręczanych dzieciom i rodzicom w unikalnych momentach ich życia. Otrzymane pamiątki przejdą z pewnością próbę czasu i dzięki nim, cała rodzina będzie mogła niejednokrotnie powracać do szczęśliwych chwil z okresu dzieciństwa. Zapraszam więc wszystkich chrzestnych i zaproszonych gości do zapoznania się z wybranymi propozycjami.

Dziś proponuję posrebrzaną skarbonkę z personalizacją– „Statek” na realizację pierwszych marzeń

skarbonka na realizację pierwszego marzenia

Wypłynąć na szerokie wody oceanu, przybić do wyznaczonego portu i zacząć nowa podroż – to wymowna symbolika drogi życiowej każdego człowieka. Właśnie dlatego statek można wręczyć i każdej osobie i w rożnych okolicznościach. Na rozpiętym żaglu, wygrawerowana dedykacja zamieni się w metaforę ludzkiej egzystencji, dając siłę, nadzieję i wiarę wszystkim tym, do których jest skierowana. Dla najmłodszych dzieci statek nabierze jednak szczególnej wartości, gdyż oprócz symbolicznej wymowy wypełni funkcje skarbonki. Pierwsze oszczędności będą więc bazą na zrealizowanie pierwszych marzeń. Kto więc odważy się dmuchnąć w żagle, by zainaugurować pierwszy rejs maluszka?

Ale nie tylko najmłodsi maja prawo do zafundowania im nieznanej przygody. Ci, co żegnają się z profesjonalną działalnością również wchodzą na nowy etap życia. Statek więc będzie dla nich taką pamiątką, która w symboliczny sposób podkreśli ten przełomowy moment.

Skarbonka jest posrebrzana i pokryta lakierem zabezpieczającym przed ciemnieniem. Otwór na spodzie służy do jej opróżnienia. Detale statku są wyraźnie odtworzone. Jego centralna częścią jest żagiel, przeznaczony na specjalną dedykację. Warto podkreślić, że grawer jest bezpłatny.

Sklep proponuje również szeroką gamę innych oryginalnych skarbonek, jak również albumy i ramki na zdjęcia, szkatułki wspomnień, szkatułki na pierwszy ząbek. Wszystkie artykuły są posrebrzane. Z klasycznych prezentów „abeille” prezentuje duży wybór srebrnych obrazków na okoliczności Chrztu i Pierwszej Komunii.

Maja „Abeille.com.pl”