szkatulki posrebrzane na chrzest 

Szkatułki posrebrzane na chrzest

Szkatułki posrebrzane na chrzest 

prezenty na narodziny chrzest roczek

Szkatułki posrebrzane na chrzest – to drobny, ale jakże cenny upominek. Dlaczego cenny? Ponieważ puzderka są przenaczone na pierwszy ząbek i pukielek dziecka. Dlatego też mama, będzie już miała pod ręka oryginalne pudełeczka na skarby swojej pociechy.

Mały, rodzinny sklep "abeille" posiada w swojej kolekcji wiele ciekawych propozycji prezentów na narodziny, chrzest i pierwszy roczek. Między innymi, pudełeczka na pierwszy pukielek i pierwszy ząbek. Dlatego dziś proponuje właśnie ten komplet.

Zatem, co takiego szczególnego mają w sobie te posrebrzane puzderka?

Przede wszystkim są bardzo efektowne i eleganckie. Poza tym, ich mała, okrągła forma oraz dekoracyjne elementy ładnie się wpisują w dziecięcy świat. Wreszcie, ich wnętrze jest wyłożone welurem. Z pewnością, ten efekt znacząco podkreśla wartość ukrytych w nich skarbów.

Jednak do której szkatułki włożyć ząbek, a do której kosmyk włosków?

Odpowiedź jest bardzo prosta, ponieważ wskazują na to odpowiednie napisy. I tak, "my first toth" – oznacza "mój pierwszy ząbek", a "my first  curl" – "mój pierwszy pukielek". Problem jest zatem rozwiązany.

Godnym uwagi jest fakt, że szkatułki są posrebrzane i pokryte lakierem chroniącym przed czernieniem srebra.

 

szkatulki posrebrzane na chrzest

Co więcej, należy też zwrócić uwagę na pewien bardzo ważny detal. Otóż, na wieczku każdej posrebrzanej szkatułki jest wyznaczone specjalne miejsce na grawer.

A co można wygrawerować ?

Oczywiście imię dziecka, datę chrztu, narodzin lub niedługą dedykację  . W ten sposób, obie szkatułki zamienią się w niepowtarzalna pamiątkę z epoki beztroskiego dzieciństwa. 

 Ponadto, należy koniecznie podkreślić, że grawer jest bezpłatny!!! 

Szkatułki na skarby dziecka

abeille.com.pl