puzderko na kosmyk wlosow

Puzderko na kosmyk włosów

Puzderko na kosmyk włosów 

sklep z upominkami dla dziec

Puzderko na kosmyk włosów to drobny upominek. Jednak jego prawdziwej wartości nie można oszacować. Dlaczego? Ponieważ ukryty w nim pukielek jest bezcenny!  By w estetyczny sposób przechować ten skarb dzieciństwa, sklep "abeille" wybrał dziś ze swojej kolekcji oryginalne pudełeczko z konikiem.

Co specjalnego ma w sobie pudełeczko z konikiem?

Przede wszystkim jest delikatne i subtelne. Jego wieczko jest ozdobione konikiem na biegunach. To właśnie on w dziecięcy sposób zaprasza do wnętrza szkatułki.   I jeśli wiadomo do czego ona służy – to niewątpliwie jest to dodatkowy urok.

Co do wnętrza pudełeczka na pukiel, to jest ono wyłożone szarym welurem. W związku z tym, pukielek będzie wyeksponowalny w niezwykle elegancki sposób. Godnym uwagi jest także fakt, że szkautłka z konikiem jest posrebrzana. Oprócz tego, pokryta lakierem, który chroni przed ciemnieniem. Wreszcie, i co równie ważne – to elegancka prezentacja szkatułki z konikiem  Jest ona bowiem opakowana w lniana saszetkę i tekturowe pudełko w kolorze écru. Z pewnością, dzięki temu upominek nabiera odświętnego charakteru.

Kiedy można podarować pudełeczko z konikiem?

Otóż, okazje są dwie. Pierwszą z nich jest chrzest dziecka. Drugą zaś, jego pierwsze urodziny.  W obu wypadkach, prezent będzie mile widziany. Mama bowiem będzie miała już pod ręką pudłeczko na swą cenną kolekcję. Tym bardziej, że to z konikiem jest na prawdę bardzo oryginalne.

Jak można spersonalizować pudełeczko z konikiem?

pudeleczko na kosmyk wloskowJeśli chodzi o grawerowanie – to dedykację można wygrawerować na każdym boku pudełeczka. Jednak najczęściej jest to jego przód.  Ponieważ grawer jest bezpłatny, wszyscy z tej opcji chętnie korzystają. Każdy bowiem pragnie pozostawić trwały ślad swych uczuć do ukochanego maluszka.

Podsumowując, puzderko na kosmyk włosów, jest nietradycyjnym, lecz niezwykle cennym prezentem na chrzest i roczek dziecka. Z pewnością, z biegiem lat, zamieni się w drogocenną pamiątkę z okresu wczesnego dzieciństwa.

 

 

puzderko na kosmyk wlosow

Drobne upominki dla dzieci

abeille.com.pl