puzderka szkatulki na pamiatki dziecka

Puzderka szkatułki na pamiątki

Puzderka szkatułki na pamiątki

sklep z upominkami dla dzieci

Puzderka szkatułki na pamiątki. Co się kryje pod tym określeniem? Otóż, chodzi o upominki wręczane dzieciom na chrzest lub 1 roczek. Nie są to jednak zwyczajne prezenty. Chodzi bowiem o pudełeczka wspomnień z dzieciństwa. A te, należą przecież do bezcennych skarbów każdego dziecka! Dlatego też, mały, rodzinny sklep "Abeille" przygotował bogatą kolekcję właśnie takich niezwykłych szkatułek. Dzięki nim, pamiątki dziecka będą mogły być przechowane w niezwykle oryginalny i estetyczny sposób.

Szkatułki na pierwszy ząbek i pierwszy loczek

puzderka szkatułki na chrzest roczekCałą kolekcję "Abeille" charakteryzuje przede wszystkim fantazja i pomysłowość. Można bowiem znaleźć puzderka w najprzeróżniejszych formach. Dla chłopców i dziewczynek, pojedyncze lub podwójne. Czy na przykład, lokomotywa ciągnąca wagoniki albo 2 karoce zaprzęgnięte w królewskiego rumaka nie są wspaniałą ideą na przechowywanie pierwszego ząbka lub pierwszego pukielka?

Chociaż karoca i lokomotywa w formie szkatułek cieszą się wielką popularnością, tym niemniej uwagę przyciągają również i inne puzderka. Między innymi, pudełeczka z emaliowanym różowym i niebieskim wieczkiem. Sympatyczny miś wpisuje się bowiem uroczo w dziecięcy świat. Należy dodać, że w zestawie z ramką na zdjęcie dziecka puzderka tworzą niezwykle gustowny komplet.

Oprócz wymienionych, "Abeille" proponuje również inne fantazyjne szkatułki na przechowanie cennych pamiątek:

Godnym uwagi jest fakt, że w kolekcji można też znaleźć również pudełeczko na pępowinkę noworodka. 

Szkatułka z pozytywką

Na skarby dzieciństwa czeka też bardzo specjalna szkatułka. Dlaczego specjalna? Ponieważ można na niej umieścić aż 4 zdjęcia dziecka! Jednak to, co robi z niej wyjątkowy upominek, to przede wszystkim to, że jest ona jednocześnie pozytywką. Najpierw, jej łagodne dźwięki utulą maluszka do snu. Potem, grająca skrzyneczka wraz ze swą cenną zawartością pozostanie wzruszającym echem beztroskiego dzieciństwa.

Pudełka wspomnień

pudelka wspomnien na chrzestW przeciwieństwie do wyżej wymienionych upominków, skrzyneczki na wspomnienia są o wiele większe. A to oznacza, że można w nich przechować o wiele więcej cennych pamiątek. Na przykład, opaskę szpitalną dziecka, jego metrykę lub pierwsze zdjęcia po narodzeniu i wiele innych. Oczywiście, pierwszy ząbek i pierwszy loczek też znajdą w niej odpowiednie miejsce. Jednym słowem, jest to bardzo oryginalny i estetyczny sposób na przechowanie najważniejszych pamiątkek związanych z dzieckiem. Tym bardziej, że pudełka wspomnień są na prawdę bardzo efektowne. Jedno z nich jest ozdobione trzema dyskretnymi, posrebrzanymi ikonkami. Drugie zaś, jest jednocześnie pozytywką. Ponadto, obie szkatułki ozdobi zdjęcie maluszka. Właściciel pamiątek jest więc wyeksponowany w uroczy sposób. Być może właśnie z tego względu, pudełka wspomnień cieszą się dużym zainteresowaniem.

Personalizacja upominków

Jeśli mowa o prezencie na chrzest czy pierwsze urodziny, to ogólnie wiadomo, że musi być wygrawerowany.  Odpowiednia dedykacja utrwali bowiem okoliczność i ofiardodawcę. To dzięki niej wręczony podarunek zamieni się w cenną pamiątkę z dzieciństwa. Dlatego właśnie wszystkie proponowane przez "Abeille"  szkatułki i puzderka mogą być spersonalizowane. Najczęściej jest to bezpośredni, bezpłatny, laserowy grawer na szkatułce. Jednak w przypadku dłuższej dedykacji, grawerowana jest tabliczka.

Dodatkowo, "Abeille" proponuje w swoim sklepie wybór dedykacji religijnych i niereligijnych. Indywidulana inspiracja będzie oczywiście równie cenna.

Podsumowując, puzderka, szkatułki na pamiątki – to wspaniałe prezenty na chrzest i pierwszy roczek dziecka. Mogą być śmiało wręczone przez każdego gościa zaproszonego na te uroczystości. Chrzestni, dziadkowie, członkowie rodziny, przyjaciele czy znajomi sprawią z pewnością wiele przyjemności rodzicom. Każdy z nich przecież wie, że zachowanie pamiątek z dzieciństwa dziecka jest nie tylko ważnym zadaniem, ale także powinnością. Dlatego te prezenty z czasem nabiorą dla dziecka nieopisaną wartość. Chociaż małe i dyskretne, będą  estetycznym i oryginalnym miejscem na przechowanie śladów dzieciństwa. Czy nie warto więc zamienić ten drobny upominek w prawdziwy sezam bezcennych skarbów? Tym bardziej, że wszystkie proponowane upominki są posrebrzane!

Inne prezenty dla dzieci

posrebrzane skarbonki dla dzieci z darmowym graweremOprócz szkatułek na pamiątki "Abeille" proponuje jeszcze wiecej prezentów dla najmłodszych dzieci.

W pierwszej kolejności należałoby wymienić bogatą kolekcję fantazyjnych, posrebrzanych skarbonek. Wśród nich, skarbonki dla chłopców w formie różnych pojazdów, takich jak: lokomotywa, samochody, helikopter, statek i inne. Ponadto, skarbonki w formie futbolówki lub buta piłkarskiego również symbolicznie podkreślają "męskie" zainteresowania.

Jeśli chodzi o dziewczynki, to największym powodzeniem cieszy się skarbonka w formie karocy. Nie ma w tym nic dziwnego. Co można bowiem wręczyć księżniczce serca? Tylko książęcą karocę zaprzężoną w pięknego rumaka! Ponadto, inne pomysłowe skarbonki takie, jak różne słodkie misie, buciki czy pszczółka Maja z pewnością miło i efektownie wpiszą się w piękne wspomnienia z wczesnego dzieciństwa.

Następnie, do interesujących i niezwykle eleganckich upominków można zaliczyć także albumy i ramki na zdjęcia. One również cieszą się wielkim zainteresowaniem.

srebrne obrazki na narodziny chrzciny dzieckaNajbardziej godnym uwagi jest to, że prawie cała kolekcja "Abeille" jest utrzymana w nowoczesnym stylu. Prawie, ponieważ sklep proponuje również upominki o religijnym charakterze. Do takich  prezentów można zaliczyć skarbonkę w formie Biblii lub Arki Noego. Przede wszystkim jednak, uwagę przyciągają obrazki srebrne. Należy podkreślić, że są wykonane w Polsce i posiadają bardzo wysoką jakość.

Na zakończenie, "Abeille" zaprasza gości zaproszonych na chrzest lub pierwsze i kolejne urodziny swego ukochanego maluszka do zapoznania się z proponowanymi upominkami. Oczywiście rodzice mogą również uszczęśliwić swoją pociechę niezwykle oryginalnym upominkiem z okazji pierwszego roczku lub kolejnych urodzin. Sklep ma nadzieję, że każdy z upominków będzie piękną reminiscencją dziecięcych lat. Ale nie tylko. Przede wszystkim pozwoli dziecku odtworzyć ważne momenty z wczesnego dzieciństwa, których nie pamięta. Z pewnością, będzie to dla niego wielkie i fascynujące odkrycie. Z biegiem lat, zdziwienie zamieni się w nostalgię. I być może, otrzymany w dzieciństwie upominek zostanie przekazany następnym pokoleniom, zapisując się trwale w rodzinnej historii.

abeille.com.pl