prezent dla malej tancerki szkatulka z balerina

Prezent dla małej tancerki szkatułka z baleriną

Prezent dla małej tancerki szkatułka z baleriną 

sklep z upominkami dla dziec

Prezent dla małej tancerki – to z pewnością szkatułka z baleriną. Z pewnością, nie warto już tracić czasu na męczące poszukiwania.  Sklep "abeille" znalazł bowiem idealne rozwiązanie tej kłopotliwej sytuacji. No bo czy można znaleźć bardziej odpowiedni prezent niż szkatułka z baleriną?

Dlaczego szkatułka z baleriną jest wyjątkowym prezentem?

By to udowodnić, nie trzeba wiele argumentów. Wystarczą tylko 3. Po pierwsze, po otworzeniu wieczka wyłania się ze szkatułki balerina. Oprócz tego, obraca się z gracją pod nastrojową melodyjkę "Dla Elizy" płynącą z pozytywki. Oczywiście ten wizualny i dźwiękowy efekt wprawia w zachwyt każdego. A tym bardziej dziewczynkę, która lubi tańczyć. Po drugie, szkatułka z baletnicą jest posrebrzana i pokryta lakierem chroniącym przed ciemnieniem. Niewątpliwie, podnosi to wartość szkatułki. Wreszcie, ważnym elementem jest również małe, owalne lustereczko, w którym odbija się tańcząca balerina. Z pewnością, ten detal dodatkowo wpływa na wrażenie oczarowania i zachwytu.

Kiedy można wręczyć dziewczynce szkatułkę z baleriną?

Tak na prawdę, to nie ma takiej specjalnej okazji. Jeśli dziewczynka lubi tańczyć, to każda okazja jest dobra. Jednak oprócz małych tancerek, szkatułka zainteresuje też o wiele młodsze dziewczynki. Dlaczego? Ponieważ nikt nie może się oprzeć tajemniczej magii grającej pozytywki. Ze względu na to, szkatułkę z baletnicą można również podarować, na przykład, na chrzest lub pierwsze urodziny dziewczynki.

                                                  Jak grawerować szkatułkę?

prezet dla malej tancerki szkatulka z balerinaJeśli chodzi o grawerowanie szkatułki z baleriną, to jest to oczywiście jak najbardziej możliwe. Ponadto, na szkatułce jest miejsce aż na 2 dedykacje. Dlaczego? Ponieważ są na to przeznaczone 2 serduszka. Najbardziej godnym uwagi jest to, że grawer w dwóch miejscach jest bezpłatny.

Podsumowując, prezent dla małej tancerki w postaci szkatułki z baleriną jest idelanym upominkiem. Warto dodać, że w "abeille" można znaleźć także pamiątki na chrzest dla chłopca i dziewczynki. Podobnie, jak na ich roczek i kolejne urodziny oraz Komunię.

 

prezent dla małej tancerki szkatulka z balerina

abeille.com.pl