kuferek wspomnien ze zdjeciem dla dziecka

Kuferek wspomnień ze zdjęciem dla dziecka

Kuferek wspomnień ze zdjęciem dla dziecka  prezenty na narodziny chrzest roczek

1. Dlaczego warto podarować kuferek wspomnień ze zdjęciem

Ponieważ chrzest jest wyjątkową uroczystością, dlatego wymaga wyjątkowych upominków. Właśnie do takich należą pudełka na pamiątki niemowlaka.

Szczególnie mama zajmuje się zbieraniem takich pamiątek. Co ona może tam włożyć? Na przykład opaskę identyfikacyjną noworodka, pierwszy ząbek i pierwszy pukielek. Ponadto, jeszcze wiele innych skarbów cennych dla niej i dla dziecka. Co najważniejsze, kuferek wspomnień maluszka zamieni się z czasem w bezcenny skarbiec pamiątek z okresu wczesnego dzieciństwa. Czy nie warto go zatem podarować na chrzest?

Dziś "Abeille" przedstawia 3 kuferki wspomnień ze zdjęciem:

 

 kuferek wspomnien ze zdjeciem

SZKATUŁKA WSPOMNIEŃ ZE ZDJĘCIEM. Szkatułka jest wykonana z drewna w kolorze écru, a wieczko jest posrebrzane. Oprócz tego pokryte jest lakierem chroniącym przed ciemnieniem. Na wieczku, w okienku pod szkłem, można umieścić zdjecie maluszka o wymiarach 10×15 cm. Trzy posrebrzane ikonki dodadzą mu osobliwego uroku. Równocześnie, szczególnej elegancji dodaje szkatułce jasnoszary welur, którym wyłożone jest wnętrze.

PUDEŁKO NA PAMIĄTKI NIEMOWLAKA ZE ZDJĘCIEM I POZYTYWKĄ. Na wieczku tej szkatułki można również umieścić zdjęcie maluszka. Jednak w przeciwieństwie do poprzedniej, ta posiada szczególny atut. Oprócz tego, że przechowuje pamiątki, wypełnia również rolę pozytywki! Dzięki niej maluszek uśnie przy łagodnych dźwiękach wygrywanej melodyjki. Z pewnością, zrobimy więc rodzicom i maleństwu piękny prezent na chrzest, łącząc przyjemne z pożytycznym.

POZYTYWKA NA CHRZEST ZE ZDJĘCIEM. Ponieważ zalety magicznej muzyki pozytywki są ogólnie znane, to należy podkreślić jej inne walory. Na przykład, możliwość ozdobienia jej aż 4 zdjęciami maleństwa! W ten sposób, będzie on widoczny z każdej strony pozytywki. Poza tym, należy podkreślić też eleganckie wykończenie jej wnętrza. I przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że welurowe wnętrze jest przeznaczone na cenne pamiątki niemowlaka.  

1. Jak spersonalizować upominki?

Na posrebrzanym wieczku dedykację można BEZPŁATNIE wygrawerować na szkatułce. Co do pudełka z pozytywką i pozytywki – to radzimy grawer na tabliczce.