pudelko wspomnien na chrzest

Pudełko wspomnień na chrzest

Pudełko wspomnień na chrzest z grawerem

szkatulka wspomnien z grawerem

Pomysłowy prezent na chrzciny – to nie tylko dowód kreatywności i długich poszukiwań. Jednocześnie, taki niekonwencjonalny upominek jest również świadectwem wielkiej miłości do dziecka.

W związku z powyższym, sklep "abeille" posiada w swej ofercie wiele unikalnych i bardzo oryginalnych pamiątek. Z pewnością każda z nich wypełni swą najważniejszą misję. Zamieni się bowiem w trwały ślad uroczystości chrztu. Co więcej, wejdzie do historii życia dziecka i rodzinnych wspomnień. I taką właśnie jest intencja każdego prezentu wręczanego dziecku na chrzciny.

Niewątpliwie szkatułka wspomnień należy właśnie do takich nietradycyjnych prezentów. Tym niemniej jednak należy podkreślić jego bardzo praktyczną stronę. Dlaczego? Ponieważ szkatułka jest przeznaczona na kolekcję pamiątek z wczesnego dzieciństwa każdego maluszka. Na przykład, może w niej znaleźć swe miejsce opaska indentyfikacyjna noworodka, zdjęcia z narodzin lub pierwszy ząbek i pierwszy pukielek. Ponadto, szkatułka może przchować jeszcze więcej innych drobiazgów, które są cenne dla mamy. 

W odróżnieniu od innych szkatułek, ta jest wyjątkowo elegancka. Jej spód jest wykonany z drewna w kolorze écru, a wieczko jest posrebrzane. Oprócz tego, wieczko jest delikatnie ozdobione trzema ikonkami, co dodaje szkatułce szczególnego dziecięcego uroku. Co więcej, na środku szkatułki jest okienko pod szkłem na zdjęcie maluszka, co od razu wskazuje na jej prawowitego właściciela.

Dodatkowo, wnętrze szkatułki wspomnień jest wyłożone jasno-szarym welurem, co uzupełnia jej elegancki charakter.

Godnym uwagi jest fakt, że szkatułkę na pamiątki noworodka można spersonalizować. Indywidualną dedykację można bowiem wygrawerować na wieczku. Ponieważ grawer jest bezpłatny – warto skorzystać z tej interesującej oferty.

pudelko wspomnien na chrzest

Innymi słowy, oryginalny upominek na chrzest w postaci szkatułki wspomnień – to bardzo interesująca propozycja. Po pierwsze będzie przepięknym prezentem na chrzest zarówno dziewczynki jak i chłopca. Po drugie, dla mamy i dziecka, z biegiem czasu szkatułka zamieni się w bezcenny skarbiec symboli macierzyństwa i wczesnego dzieciństwa. Czy nie warto więc im podarować tych pięknych wspomnień?

pudelko wspomnien na chrzest z grawerem

abeille.com.pl