Pudelko na kosmyk wlosow

Pudełko na kosmyk włosów

Pudełko na kosmyk włosów   pudełko na kosmyk włosów

Posrebrzane pudełko na kosmyk włosów – to doskonały pomysł na upominek dla każdego dziecka. Dlatego też sklep "abeille" proponuje ciekawy wybór oryginalnych pudełeczek, które można wręczyć z okazji chrztu lub pierwszych urodzin.

Przede wszystkim, trzeba zaznaczyć, że proponowana kolekcja dzieli się na trzy grupy. Pierwsza – to szkatułki przeznaczone dla dziewczynek, druga – dla chłopców. Oprócz tego, są także pudełeczka, które można podarować jednocześnie i jednym i drugim.

Pudelko na kosmyk wlosow

Jeśli chodzi o pudełeczka dla chłopców, to wielkim zainteresowaniem cieszą się dwa pudełeczka sprzedawane w komplecie z ramką. Należy podkreślić, że jedno z pudełeczek jest przeznaczone na pierwszy kosmyk włosków, a drugie na pierwszy ząbek. Elegancka ramka w niebieskim kolorze harmonijnie uzupełnia komplet. Z pewnością jest więc to oryginalny, estetyczny i jednocześnie pamiątkowy upominek dla chłopca na chrzest. I nie tylko, ponieważ ten sam komplet istnieje i w różowym kolorze. Można więc go także podarować dziewczynce.

Jednak szczególną uwagę wielu chrzestnych przyciąga ciuchcia czyli  lokomotywa z 1 lub 2 wagonikami. Być może dlatego, że kojarzy się wszystkim ze znanym wierszem Tuwima.

Szkatułka na kosmyk włosów dziewczynki w formie karocy należy do bardzo oryginalnych upominków. Któż bowiem nie chce zachować pierwszych skarbów dzieciństwa swojej małej księżniczki? Nic więc dziwnego, że właśnie ta karoca cieszy się wielkim powodzeniem wśród rodziców i chrzestnych.

Pudełeczka na pierwszy pukiel chłopca i dziewczynki istnieje jeszcze w wielu innych, fantazyjnych formach. Dlatego serdecznie zapraszam do zapoznania się z nimi w sklepie.

Godnym uwagi jest fakt, że każde pudełeczko jest posrebrzane. Na każdym z nich można bezpłatnie wygrawerować specjalną okolicznościową dedykację.

Innymi słowy, pudełeczko na pierwszy pukiel dziecka jest bardzo trafnym i udanym prezentem na chrzest lub z okazji 1 urodzin. Na dodatek, należy do kategorii niedrogich prezentów; W ten sposób, małym kosztem można podarować dziecku i rodzicom cenny skarbiec na pierwsze skarby dzieciństwa.

abeille.com.pl