skarbonka dla dziewczynki bucik

Skarbonka dla dziewczynki bucik

Skarbonka dla dziewczynki bucik

prezenty na narodziny chrzest roczek

 

Skarbonka dla dziewczynki bucik jako upominek na chrzest – to nie tylko interesujący pomysł. Dlaczego? Ponieważ 'bucik' ma bardzo istotną symboliczną wymowę.  Na pierwsze kroki w życiu i na dalszą podróż w szeroki świat, trzeba przecież ubrać wygodne buty!  To znaczy być wytrwałym i cierpliwym by pokonać trudnosci i dojść do wyznaczonego celu. W dniu chrzcin dziewczynki ta metafora nabiera więc szczególnego znaczenia.

Skarbonka dla dziewczynki w formie bucika

Oczywiście, ta skarbonka dla dziewczynki jest jawnym dowodem, że puszki i pudełka na oszczędności można położyć do lamusa. Po pierwsze, jest bardzo oryginalna. Szczególnego uroku dodaje niewątpliwie zawiązana kokardka. Oprócz tego bucik jest malutki. Jest to jednak zamierzony efekt. Dla małego bobasa, mały bucik. Czy nie jest to więc miły i subtelny upominek na chrzest dziewczynki ? Z pewnością, tak. Tym bardziej, że jego symboliczna wymowa przybiera znacznie większe rozmiary.

Godnym uwagi jest to, że skarbonka jest wykonana z metalu wysokiej jakości. Ponadto jest pokryta specjalnym lakierem chroniącym przed ciemnieniem.

Wreszcie należy dodać, że skarbonkę można otworzyć przez otwór umieszczony na spodzie.

Personalizacja skarbonki

skarbonka dla dziewczynki bucik

 

Na przykład: "Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku". Czy nie jest to piękna dedykacja na buciku? Z pewnością można znaleźć wiele innych, równie wymownych. Sklep "Abeille" proponuje bowiem wybór różnych sentencji o religijnym i niereligijnym charakterze.

Jeśli zaś chodzi o grawerowanie dedykacji, to możliwe są dwie opcje. Jedną z nich, to bezpośrednie grawerowanie na skarbonce buciku Drugą, grawerowanie na tabliczce. W tym przypadku, tabliczkę można umieścić na spodzie bucika.

skarbonka dla dziewczynki bucik

 

Podsumowując, skarbonka dla dziewczynki bucik jako upominek na chrzest – jest drobną, jednak niezwykle cenną i piękną pamiątką chwil, których nie pamięta.

Jednak oprócz skarbonki "bucika", sklep "Abeille" proponuje więcej upominków na chrzest dziewczynki. Na przykład, inne posrebrzane skarbonki, puzderka na pamiątki, albumy i ramki dziecięce, oryginalne komplety oraz srebrne obrazki.

Skarbonki dla dziewczynek

abeille.com.pl