prezent na chrzciny dla dziewczynki od chrzestnej

Prezent na chrzciny dla dziewczynki od chrzestnej

Prezent na chrzciny dla dziewczynki od chrzestnejprezenty na narodziny chrzest roczek

Najlepszy prezent na chrzciny dla dziewczynki od chrzestnej – to z pewnością karoca dla księżniczki. Która z dziewczynek nią nie jest? Przecież w oczach rodziców, dziadków i chrzestnych, każda posiada rangę księżniczki!

Dlatego sklep "abeille" prezentuje właśnie dziś ten wyjątkowy prezent na chrzciny dla dziewczynki.

Karoca dla księżniczki jako prezent na chrzciny?

Wbrew pozorom, karoca nie jest dekoracyjną zabawką. Za jej bajkowym kształtem sprytnie ukrywa się … skarbonka. Czy nie jest to przyjemna niepodzianka?  Z pewnością, zbieranie w niej pieniążków spodoba się każdej dziewczynce. Tymbardziej, że od tego są też czarodzieje. Chrzestny lub chrzestna, albo rodzice z przyjemnością zapełnią skarbonkę, by spełnić marzenia małej królewny. Czy skarbonka karoca nie jest więc atrakcyjnym i oryginalnym prezentem na chrzest dziewczynki? Niewątpliwie, tak.

Z czego jest zrobiona skarbonka karoca?

Przede wszystkim, karoca jest wysokiej jakości metalu i jest posrebrzana. Dodatkowo pokrywa ją lakier chroniący przed ciemnieniem. Godnym uwagi jest również fakt, że skarbonkę można opróżnić. Służy do tego specjalny otwór na spodzie. W ten sposób, mała księżniczka będzie mogła w niej zbierać pieniążki przez wiele, wiele lat.

Czy karocę można podarować dziewczynce tylko na chrzciny?

Oczywiście, że nie. Przecież karocę można podarowanać każdej dziewczynce też w innych okolicznościach! Na przykład, na pierwsze lub kolejne urodziny. Nawet na Komunię. Karoca już więc czeka na każda księżniczkę w każdym wieku!

Jak spersonalizować karocę dla księżniczki?

Prezent na chrzciny dla dziewczynki od chrzestnej

Poprzez wygrawerowanie dedykacji bezpośrednio na karocy. W ten sposób, dziewczynka będzie miała piękną pamiątkę na całe życie. Jednocześnie, należy podkreślić, że grawer jest bezpłatny.

Podsumowując, prezent na chrzciny dla dziewczynki od chrzestnej w postaci karocy dla księżniczki jest wspaniałym pomysłem. Jednocześnie należy dodać, że istnieje inna i równie oryginalna wersja prezentu dla księżniczki. Chodzi o królewski zaprzęg w 2 karoce. By go zobaczyć, sklep serdecznie zaprasza do swojej witryny.

 

 

prezent na chrzciny dla dziewczynki od chrzestnej

Skarbonki na chrzest z grawerem

abeille.com.pl