skarbonka dla dziewczynki z grawerem dedykacji

Skarbonka dla dziewczynki z grawerem

Skarbonka dla dziewczynki z grawerem

prezenty na narodziny chrzest roczek

Skarbonka dla dziewczynki z grawerem jako upominek na chrzest – to coś więcej niż oryginalny pomysł. Dlaczego? Ponieważ jej niepowtarzalność będzie gwarancja pięknych wspomnień z wczesnego dzieciństwa. Z tego względu, mały, rodzinny sklep "Abeille" wyselekcjonował szeroką gamę posrebrzanych skarbonek dla najmłodszych

Skarbonka "Bucik z kokardką"

Czy ten pojemniczek na pieniążki nie jest uroczy? Niewątpliwie, tak. I do tego, dekoracyjna kokardka dodaje mu niezwykłego wdzięku. Chociaż bucik jest "pleciony", to jednak posiada wielką, symboliczną wymowę. Chodzi bowiem drogę życia, na którą wkracza każde nowonarodzone dziecko. A na daleką podróż w nieznany świat potrzebne są przecież wygodne buty! Dlatego, znaczenie skarbonki nabiera szczególnej wymowy.

Godnym uwagi jest fakt, że skarbonka jest wykonana z wysokiej jakość metalu i oprócz tego, posrebrzana. Poza tym, dodatkowo pokryta jest lakierem chroniącym przed ciemnieniem. Ponadto, można ją opróżnić przez specjalny otwór na spodzie bucika.

Personalizacja

Oczywiście, tylko odpowiednia dedykacja może nadać upominkowi wyjątkową wartość. W przypadku bucika,  można ją wygrawerować bezpośrednio na skarbonce, przy wrzucie na pieniążki. Ponieważ bucik ma szczególną wymowę, należy więc to podkreślić szczególną sentencją. Na przykład: "Mądrze wybieraj swoje drogi życiowe" lub inną, o podobnym charakterze. Sklep "Abeille" proponuje bowiem jeszcze więcej podobnych dedykacji. Zarówno niereligijnych, jak i religijnych.

Skarbonkę z grawerem najlepiej podarować dziewczynce.  Jeśli zaś chodzi o okazję jej wręczenia,  to bezsprzecznie, najlepszym momentem będą chrzciny.  W ten sposób, skarbonka bucik utrwali w czasie to ważne wydarzenie. I nie tylko. Jednocześnie okaże się też mądrym przewodnikiem na drodze życiowej dziecka. A przecież to coś więcej, niż zwykły prezent!

Podsumowując, skarbonka dla dziewczynki z grawerem jest niezwykle wymownym upominkiem na chrzest. Tym niemniej, "Abeille" zaprasza do zapoznania się również z innymi swoimi propozycjami. Wśród nich, na przykład, eleganckie albumy i ramki dziecięce, puzderka szkatułki na pamiątki, pozytywki, oryginalne komplety lub srebrne obrazki.

skarbonka dla dziewczynki z grawerem

Skarbonki dla dziewczynek z personalizacją

abeille.com.pl