ramki na zdjęcia dziecięce prezent dla bobasa

Ramki na zdjęcia dziecięce prezent dla bobasa

Ramki na zdjęcia dziecięce prezent dla bobasapersonalizacja grawerem laserowym

Witam na blogu sklepu internetowego z prezentami dla dzieci abeille.com.pl

Jaki prezent kupić kochanemu Maluszkowi ? Sklep abeille.com.pl proponuje szeroką gamę upominków darowanych na chrzest, pierwszy i kolejny roczek. W kolekcji można znaleźć tradycyjne, eleganckie prezenty, jak również i takie, które charakteryzują się niezwykłą fantazją. Niezależnie od wybranego stylu, upominek wręczony w unikalnych momentach życia pozostanie z pewnością szczególną pamiątką.

Dziś proponuję posrebrzaną podwójną ramkę na zdjęcia dziecięce

ramki na zdjęcia dziecięce prezent dla bliźniaków

Ramka należy do klasycznych prezentów niezależnie od okoliczności. Lecz ta ramka, posrebrzana i dyskretnie udekorowana dwoma dziecinnymi ikonkami ma wyjątkowy charakter. Jej zadaniem jest bowiem przechowanie w estetycznej formie najpiękniejszych i najcenniejszych wspomnień z wczesnego dzieciństwa: pierwszych zdjęć maluszka.

Miejsce na podwójne zdjęcia sprawia, że ramka jest również wspaniałym prezentem dla bliźniaków. Ale nie koniecznie. Rodzice lub dziadkowie również będą szczęśliwi, mając możliwość wyeksponowania swojej ukochanej pociechy. Ramka jest więc uniwersalnym prezentem, który wszystkich zadowoli i sprawi wielką przyjemność. Można ją spersonalizować, grawerując na niej specjalną, okolicznościową dedykację. Wykorzystanie tej możliwości jest o tyle interesujące, że standardowy grawer jest bezpłatny.

Ramka jest posrebrzana i pokryta dodatkowym lakierem, który chroni przed ciemnieniem. Jej tylna cześć jest pokryta eleganckim welurem. Dwa zdjęcia o wymiarach 10 x 15 cm. można wyeksponować na dwa sposoby: albo ramkę postawić, albo dzięki zaczepom, powiesić na ścianie.

Posrebrzana podwójna ramka – to elegancki prezent na narodziny chłopca, elegancki prezent na narodziny dziewczynki, elegancki prezent na chrzciny dla chłopca, elegancki prezent na chrzciny dla dziewczynki, prezent dla bliźniaków noworodków, prezent dla bliźniaków na roczek, pamiątka na pierwszy roczek chłopca, pamiątka na roczek dziewczynki, elegancki prezent na chrzciny od dziadków lub prezent dla babci i dziadka albo prezent dla babci od niemowlaka.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia innych eleganckich, posrebrzanych ramek jak również eleganckich albumów na zdjęcia dziecka, eleganckie pudelka na pamiątki niemowlaka, oryginalne skarbonki, eleganckie puzderka na chrzciny, obrazki srebrne na chrzest i inne zabawne prezenty i upominki na chrzciny.

Dziękuję za zainteresowanie moim sklepem

Maja abeille.com.pl

Ramki na zdjęcia dziecięce prezent dla bobasa

Dodaj komentarz