szkatulki na pierwszy zabek i loczek

Szkatułki na pierwszy ząbek i loczek

Szkatułki na pierwszy ząbek i loczekprezenty na narodziny chrzest roczek

Szkatułki na pierwszy ząbek i loczek będą idealnym miejscem na przechowanie tego bezcennego skarbu dzieciństwa. Szczególnie takie, które wyróżniają się oryginalnością i niepowtarzalnością.  Jednym słowem, unikalne. Mały, rodzinny sklep "Abeille" może zaproponować wiele takich wyjątkowych puzderek. Jednak dziś, prezentuje tylko jedno z nich. To znaczy, szkatułki na pierwszy ząbek i loczek  z serii "Twinkle".  

1.Czy nie będzie przyjemnie przechować w szkatułkach pierwsze trofea dzieciństwa?

Z pewnością tak, ponieważ jest bardzo oryginalna i estetyczna. Dziecięce elementy w uroczy sposób przecież zdobią wieczko tego małego, owalnego pudełeczka. W związku z tym, szkatułki będą bardzo miłym i udanym upominkiem na chrzest.

Godnym uwagi jest fakt, że skupiając się na pierwszym ząbku, zapominamy o jeszcze jednym wielkim skarbie dzieciństwa. Chodzi oczywiście o pierwszy pukielek. Te dwie rzeczy są przecież nierozerwalne!! Dlatego też trzeba podkreślić, że szkatułka na pierwszy ząbek istnieje w parze ze szkatułką na pierwszy loczek. W ten sposób, obie cenności będą zgromadzone w jednakowych puzderkach. Jedyną bowiem różnicą będzie tylko ich przeznaczenie, zaznaczone na wieczku. Na pierwszym  "My first tooth", a na drugim "My first curl".

2.Jakie zalety mają szkatułki ?

Wreszcie, należy podkreślić, że obie szkatułki na pierwszy ząbek i loczek są posrebrzane. Oprócz tego pokryte lakierem chroniącym przed ciemnieniem. Niewątpliwie zwiększa to cenność upominku. Podobnie jak i niezwykle eleganckie opakowanie kompletu.

3. Czy jest możliwa personalizacja puzderek ?

szkatulki na pierwszy zabek

Jeśli chodzi o spersonalizowanie szkatułek, to jest to jak najbardziej możliwe. Na każdej z nich zmieści się bowiem  grawer z krótką dedykacją. Można wygrawerować na nich np. imię dziecka i datę chrztu lub imię datę narodzin. Przykład, jak poniżej. Ponieważ grawerowanie w "Abeille" jest bezpłatne, warto skorzystać z okazji.

Na zakończenie trzeba dodać, że jeszcze więcej oryginalnych puzderek można znaleźć w witrynie sklepu. Co więcej, istnieją w kompletach z atrakcyjnymi ramkami. Zapraszamy więc do ich obejrzenia.

 

szkatulki na pierwszy zabek i pukielek

abeille.com.pl