szkatulki na pierwszy kosmyk i zabek

Szkatułki na pierwszy kosmyk i ząbek

Szkatułki na pierwszy kosmyk i ząbek

prezenty na narodziny chrzest roczekSzkatułki na pierwszy kosmyk i ząbek należą nie tylko do pomysłowych, ale również odpowiednich prezentów na chrzest dziecka. Niby drobiazg, ale jakże cenny !  I to przede wszystkim dla mamy. To ona bowiem będzie pieczołowicie kolekcjonować każdy, nawet najmniejszy ślad związany z rozwojem maleństwa. Potem, zabrane przez mamę skarby zamienia się w piękną pamiątkę z dzieciństwa.

W jaki sposób można więc przechować te bezcenne unikaty?

Sklep "abeille" ma na to wiele bardzo oryginalnych pomysłów. Dziś przedstawia jeden z nich: szkatułki z kolekcji "Twinkle, Twinkle".

Co takiego szczególnego ma w sobie ten komplet puzderek?

Przede wszystkim jest bardzo dyskretny.  Oprócz tego, każde małe, owalne wieczko jest ozdobione sympatycznym misiem i gwiazdkami. Te elementy nadają kompletowi szczególnie dziecięcy charakter. Co więcej, przeznacznie każdej szkatułki jest podkreślone oddzielnym napisem: "first tooth" – oznacza miejsce na pierwszy ząbek, a "first curl" – na pierwszy pukielek.

Godnym uwagi jest fakt, że puzderka na kosmyk i ząbek są posrebrzane. Do tego, pokryte są specialnym lakierem chroniącym przed ciemnieniem.

W przeciwieństwie do innych szkatułek, ten komplet wyróżnia się również wyjątkową prezentacją.

Po pierwsze, wnętrze każdego z puzderek jest wyłożone granatowym welurem. Po drugie, do opakowania jest dołączona biała saszetka. Ten detal dodaje całości szczególnej elegancji i podkreśla doniosłość uroczystości chrztu.

szkatulki na kosmyk wloskow

Co najważniejsze, spersonalizowanie upominku jest oczywiście możliwe. Na przykład, krótką dedykację można wygrawerować albo bezpośrednio na szkatułce, albo na tabliczce umieszczonej na spodzie szkatułki. Jednak pierwsza opcja jest bardzej popularna, ponieważ grawer jest bezpłatny.

Podsumowując, posrebrzane pudełeczka na kosmyk i ząbek są bardzo oryginalnym upominkiem na chrzest dziecka. Jednak jeszcze więcej innych propozycji można znaleźć na stronie sklepu. Dlatego też serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi. Być może, wśród wielu ciekawych propozycji, jedna z nich przyciągnie uwagę rodziców chrzestnych. Tym bardziej, że z pewnością czeka na nich wiele interesujących i oryginalnych upominków.

 

szkatulki na pierwszy kosmyk i zabek

abeille.com.pl