posrebrzane skarbonki upominki na chrzest roczek

Skarbonki dla dzieci na narodziny, chrzest, roczek i Komunię

Skarbonki dla dzieci na narodziny, chrzest, roczek i Komunię

 sklep z upominkami dla dzieci

Skarbonki dla dzieci na narodziny, chrzest, roczek i Komunię, z pewnością nie należą do konwencjonalnych prezentów. Jeśli jednak ktoś szuka oryginalnej idei, to skarbonka z pewnością spełni jego wymagania. Tym bardziej, że wybór jest duży i ciekawy. Oprócz tego, każda z nich posiada swój indywidualny charakter i styl. Dzięki temu, można dopasować swą indywidualną intencję do okazji wręczenia. Może to być, na przykład, filozoficzne albo symboliczne przesłanie lub po prostu dowód miłości.

Dlatego właśnie sklep "Abeille" proponuje zapoznanie się ze swą bogatą i, przede wszystkim, różnorodną kolekcją.  Oprócz tego, warto zaznaczyć, że niektóre dziecięce skarbonki można podarować tylko dziewczynkom, a  niektóre tylko chłopcom. Jednak są i takie, które można wręczyć jednocześnie i jednym i drugim.

Posrebrzane skarbonki dla dziewczynek

Posrebrzane skarbonki - upominki dla dzieci na chrzest i roczek

Czy, na przykład, "Pszczółka", "Bucik z kokardką" i "Karoca Cindirella" – nie są uroczymi pojemniczkami na pieniążki? Czy okazja narodzin, chrztu czy pierwszych i kolejnych urodzin nie będzie świetną okazją by obdarować kochaną córeczkę, chrześniaczkę lub wnusię takim uroczym upominkiem? Ponieważ każda ze skarbonek dla dzieci idealnie wpisuje się w dziecięcy świat, z pewnością będzie przemiłym, dekoracyjnym elementem dziewczęcego otoczenia. Jednak nie tylko. Nie należy bowiem zapomnieć o członkach rodziny, którzy hojnie zapełnią te fantazyjne pojemniczki pieniążkami. W ten sposób, pierwsze potrzeby maleństwa będą zaspokojone. Jeśli chodzi o starsze dziewczynki, to niewątpliwie zbieranie w nich pieniążków będzie dla nich prawdziwą przyjemnością.

Komu i kiedy można podarować skarbonki?

Oczywiście każdej dziewczynce z okazji narodzin, chrztu roczku i kolejnych urodzin. Przedział wiekowy – to 0-7 lat. Warto podkreślić, że skarbonka "Cindirella" będzie wspaniałym prezentem również na Pierwszą Komunię.

Posrebrzane skarbonki dla chłopców

Posrebrzane skarbonki - upominki dla dzieci na chrzest i roczek

Przede wszystkim, wśród posrebrzanych skarbonek dla chłopców królują różnego typu pojazdy. Czy to coś nadzwyczajnego? Oczywiście, że nie. Przecież ogólnie wiadomo, że jest to typowo męska domena. Podobnie jak piłka nożna. Dlatego też:

  • Garbus, Stary Ford, Traktor-koparka, Wóz strażacki – spodobają się każdemu, małemu kierowcy

  • Statek i Helikopter – są przeznaczone dla tych, którzy będą podbijać morskie i powietrzne przestrzenie

  • But piłkarski i Piłka – będą odbiciem chłopięcych zainteresowań

Jeśli chodzi o lokomotywę i lokomotywę z jednym lub dwoma wagonikami, to wydają się wyjęte z Tuwimowskiego wierszyka. Będzie można w nich zgromadzić pierwszą fortunkę i przechować skarby dzieciństwa (pierwszy ząbek i pierwszy pukielek).

Z jakiej okazji podarować skarbonkę?

Pierwszy bank można podarować dziecku już z okazji narodzin. Jednak chrzciny, pierwszy roczek, kolejne urodziny oraz Komunia – to również odpowiednie momenty.   Dlatego skarbonki dla dzieci cieszą się dużym zainteresowaniem.

Skarbonki dla chłopców i dziewczynek

posrebrzana skarbonka mis z grawerem

To najliczniejsza grupa skarbonek. Dominują w niej ulubieńcy wszystkich dzieci, czyli zwierzaki. Przede wszystkim misie, które należą do bardzo dużych i pojemnych skarbonek. Poza tym, tradycyjna świnka, krówka i kurka dopełniają ten inwentarz dziecięcych przyjaciół. Jednak pierwsze oszczędności można też zbierać w innych fantazyjnych skarbonkach. Na przykład, kostce, karuzeli lub bucikach. Skarbonki w formie Arki Noego i Biblii, przypominają zaś o religijnym charakterze ceremonii chrztu.Godnym uwagi jest fakt, że w niektórych skarbonkach dla dzieci na narodziny można umieścić zdjęcie maluszka. Czy nie jest to zatem urocza personalizacja? Ponadto na uwagę zasługuje również skarbonka "Miś", która jest jednocześnie pozytywką.skarbonka ze zdjeciem dziecka skarbonka na chrzest

W jakich okolicznościach można podarować skarbonkę dziecku?

Ponieważ każda skarbonka w niezwykle ciepły i miły sposób odzwierciedla dziecięcy świat, każda okoliczność jest odpowiednia do jej wręczenia. Zaczynając od narodzin, poprzez chrzest, roczek i potem, aż do okazji Komunii. Zbieranie pieniążków w tak oryginalnych skarbonkach, niewątpliwie sprawi wielką radość niejednemu dziecku.

Jak spersonalizować skarbonkę?

Oczywiście, wszystkie wymienione skarbonki można spersonalizować  przy pomocy graweru laserowego. Niemniej jednak, długość dedykacji zależy od przestrzeni przeznaczonej na grawer. Dlatego na skarbonkach można umieszczać dłuższe lub krótsze teksty. "Abeille" w swojej witrynie sklepowej proponuje dedykacje religijne i inne dedykacje o niereligijnym charakterze. I co najważniejsze, grawer jest bezpłatny. Ponadto możliwe jest również grawerowanie tabliczek, które można umieścić na opakowaniu.

Na zakończenie, trzeba zaznaczyć, że każdy prezent wręczony dziecku z okazji narodzin, chrztu, pierwszego roczku i kolejnych urodzin oraz Pierwszego Sakramentu posiada szczególną wartość zarówno dla dziecka, jak i rodziców. Jego wybór jest niezwykle ważny. Dlaczego? Ponieważ upominek musi pozostać wiernym świadkiem wszystkich uroczystości zorganizowanych w cześć dziecka. Z pewnością,  skarbonki odegrają tę ważną rolę z kilku powodów. Po pierwsze, ich oryginalność z pewnością przyciągnie uwagę każdego dziecka. Po drugie, skarbonka z odpowiednią dedykacją będzie świadectwem wielkiej miłości. Wreszcie, i co najważniejsze, dziecko będzie mogło nauczyć się oszczędzania w oryginalny sposób, robiąc to z prawdziwą przyjemnością. Bo czy nie będzie dla niego wielką satysfakcją kupienie sobie ze swych pierwszych oszczędności, na przykład, koszulki z ulubionym piłkarzem albo lalki? 

Podsumowując, skarbonki na narodziny, chrzest, roczek i Komunię chrzest i roczek – to nie tylko oryginalne pomysły. To przede wszystkim piękne pamiątki z okresu szczęśliwego dzieciństwa. Dlatego wielu chrzestnych pragnie pozostawić w życiu swoich chrześniaków piękne wspomnienia.  Poza tym, rodzice lubią też rozpieścić ukochanego synka lub córeczkę fantazyjnym pojemniczkiem na pieniążki. Oczywiście ku uciesze milusińskich! 

Należy dodać, że jeszcze więcej propozycji upominków dla dzieci można obejrzeć w witrynie sklepu "Abeille". Na przykład albumy i ramki na zdjęcia, szkatułki wspomnień, puzderka na pierwszy ząbek i pierwszy pukielek, pozytywki, srebrne obrazki oraz okolicznościowe komplety. Każdy z prezentów charakteryzuje oryginalność i elegancja. Skarbonki dla dzieci na narodziny, chrzest, roczek i Komunię  będą więc świetną okazją by wykazać się szczególną kreatywnością.  Innymi słowy, idealnym momentem by pozostawić w życiu dziecka piękny i trwaly ślad.

Dlatego zapraszamy nie tylko rodziców chrzestnych czy dziadków, ale i najbliższych do obejrzenia wszystkich upominków. Ponadto rodziców, no i oczywiście dziadków. Podobnie jak i wszystkich pozostałych gości. Przecież świat należy do odważnych!