Prezent na chrzest święty od dziadków

Prezent na chrzest święty od dziadków

Prezent na chrzest święty od dziadkówpersonalizacja grawerem laserowym 

Witam na blogu sklepu online z upominkami dla dzieci abeille.com.pl

Jaki ślad pozostawić w życiu maluszka? Mała, rodzinna firma „Abeille” („pszczółka”) sugeruje wiele interesujących pomysłów na okazje związane z narodzinami, chrztem, pierwszymi i kolejnymi urodzinami dziecka. „Pszczółka” starannie wyselekcjonowała swoją kolekcję tak, by proponowane upominki sprawiły nie tylko przyjemność rodzicom, ale pozostały również trwałą pamiątką z wczesnego i szczęśliwego dzieciństwa.

Dziś przedstawiam posrebrzaną skarbonkę „Arka Noego”.

Prezent na chrzest święty od dziadkówJako skarbonka, „Arka Noego” wypełni swoją podstawową misję: zabezpieczy pierwsze potrzeby maluszka i zrealizuje jego pierwsze marzenia. Jednocześnie, biblijna arka jest pięknym i głębokim symbolem Przymierza z Bogiem. Podarowana na Chrzest lub pierwsze urodziny dziecka nabierze więc szczególnego, duchowego znaczenia, stając się cenną wskazówką na przebycie przyszłej, życiowej drogi. „Arka Noego” jest więc unikalną pamiątką, łączącą biblijne wartości ze współczesnością.

Warto dodać, ze „Arka Noego” istnieje również w formie szkatułek na pierwszy ząbek i pierwszy pukielek. Istnieje więc możliwość albo wyboru prezentu w formie arki, albo stworzenia oryginalnego, unikalnego kompletu.

Skarbonka „Arka Noego” jest posrebrzana i pokryta dodatkowym lakierem zabezpieczającym przed ciemnieniem. Detale arki SA bardzo dokładnie wyszczególnione i na powierzchni jest miejsce na wykonanie pamiątkowej dedykacji. Dzięki niej, upominek nabierze szczególnego charakteru.

Skarbonka „Arka Noego” – to oryginalny prezent na narodziny chłopca, oryginalny pomysł na narodziny dziewczynki, oryginalny prezent na chrzciny dla wnuka, oryginalny prezent na chrzciny dla wnuczki, oryginalna pamiątka chrztu.

Sklep proponuje również inne oryginalne prezenty dla niemowlaka. Wśród nich: eleganckie albumy na zdjęcia, album na narodziny dziecka, album na zdjęcia chrzest, album na chrzest dla chłopca, album na chrzciny dla dziewczynki. Co na roczek chrześniaczki? „Abeille” proponuje: oryginalne skarbonki, posrebrzane ramki, pozytywkę baletnicę. W sklepie można również znaleźć nietypowe prezenty na chrzciny: skarbonka piłka, skarbonka but piłkarski, samochód skarbonka, skarbonka świnka czy skarbonka traktor.

Posrebrzane sztućce, obrazki święte na chrzest i inne personalizowanie prezenty znajdują się również w ofercie sklepu.

Maja Abeille.com.pl

Prezent na chrzest święty od dziadków

Dodaj komentarz