personalizowana skarbonka dla chlopca

Personalizowana skarbonka dla chłopca

Personalizowana skarbonka dla chłopca

sklep z upominkami dla dziec

Personalizowana skarbonka dla chłopca będzie wyjątkowym prezentem  w każdych okolicznościach. Czy na chrzest, czy z okazji pierwszego roczku lub kolejnych urodzin. Nawet na Komunię można  podarować chłopcu fajną skarbonkę. Ale jaką?

W tej kwestii, mały, rodzinny sklep "Abeille" przedstawia wiele bardzo oryginalnych propozycji. Na przykład dziś, ze swej bogatej kolekcji wybrał trzy personalizowane skarbonki dla chłopców: traktor, but piłkarski i futbolówkę.

personalizowana skarbonka dla chlopcaNajpierw będzie mowa o traktorze. Jak widać, nie jest to zwykła skarbonka. I do tego, można ją jednocześnie wykorzystać jako zabawkę. Koła traktora są bowiem z prawdziwej gumy i na prawdę się kręcą! Chłopca więc czeka wyśmienita zabawa. Oczywiście, pojazd ten nie jest zarezerwowany tylko dla przyszłych rolników. Każdy chłopiec lubi bowiem bawić się każdym autem. Dlatego własnie traktor cieszy się wielkim powodzeniem wśród rodziców chrzestnych.

Następne dwie skarbonki są również przeznaczone tylko i wyłącznie dla chłopców. I to nie ulega żadnej wątpliwości. Chodzi bowiem o typowo męski temat: piłka nożna.

Pierwsza skarbonka – to futbolówka, a druga but piłkarski. I już każdy chłopczyk wie, o co chodzi. Zbieranie w niej oszczędności będzie więc dla niego niesamowitą frajdą. Oprócz tego, za uzbieraną fortunkę będzie mógł sobie zafundować albo pierwszą koszulkę z ulubionym piłkarzem, albo bilet na pierwszy, prawdziwy mecz! 

Godnym uwagi jest fakt, że wszystkie trzy skarbonkiposrebrzane. Dodatkowo, każda z nich jest też pokryta specjalnym lakierem chroniącym przed ciemnieniem srebra. 

Jednak skarbonki wręczone chłopcu bez pamiątkowej dedykacji stracą niewątpliwie na swojej wartości. Bo tylko dzięki personalizacji skarbonki dla chłopca zamienią się w cenną pamiątkę z dzieciństwa. Dlatego, na każdej z nich jest czywiście możliwe wygrawerowanie indywidualnego tekstu. Przy czym grawer jest bezpłatny!

Podsumowywujac, każda z tych trzech skarbonek będzie z pewnością bardzo udanym prezentem dla każdego chłopca.

 

 personalizowana skarbonka dla chlopca

Personalizowane skarbonki dla dzieci

abeille.com.pl