duża skarbonka dla dziecka miś z grawerem

Duża skarbonka z grawerem

Duża skarbonka z grawerem

Witam w sklepie abeille.com.pl

Dysponując szerokim wachlarzem upominków na narodziny, chrzest, urodziny i Pierwszą Komunię dziecka, sklep abeille.com.pl może pomóc w wyborze tradycyjnych lub oryginalnych pamiątek wręczanych dziecku lub rodzicom w tych właśnie okolicznościach. Każdy maluszek jest unikalny i należy obdarzyć go unikalnym prezentem. Szczególnej wartości pamiątka nabierze w rękach rodziców, a po latach w życiu samego dziecka.

Dziś proponuję dużą skarbonkę z grawerem

„Miś z kokardką”

 bardzo duża skarbonka miś z kokardka

Każdy miś jest ulubioną maskotką każdego dziecka. Ten siedzący, elegancki misiaczek w formie skarbonki również nie umknie jego uwadze i sprawi mu wiele przyjemności. Tym bardziej, że oprócz afektywnej i uroczej dekoracyjnej strony, ten sympatyczny miś wypełni jeszcze jedną ważną funkcję: jako bardzo duża skarbonka (20 cm wysokości !!!!!!) pomieści niebagatelną sumkę pierwszych oszczędności! Wcześniej czy później ich spożytkowanie stanie się dla wszystkich członków rodziny źródłem szczęścia i radości.

Skarbonka jest posrebrzana i pokryta lakierem chroniącym przed ciemnieniem. Wiele detali wiernie odtwarza wizerunek misia. Szczególną uwagę przyciąga jego elegancka kokardka zawiązana wokół szyi, która dodaje postaci poważnego i zabawnego charakteru.

By upominek zamienił się w cenną pamiątkę, wskazana jest indywidualna dedykacja, upamiętniająca moment wręczenia. Standardowy wariant graweru, który jest bezpłatny, utrwali imię szczęśliwego właściciela, datę, okoliczność i ofiarodawcę.

Duża skarbonka Miś z Kokardką – to oryginalny prezent na narodziny chłopca, oryginalny prezent na narodziny dziewczynki, oryginalny prezent na chrzest chłopca, oryginalny prezent na chrzest dziewczynki, oryginalny prezent na pierwszy roczek chłopca, oryginalny prezent na pierwszy roczek dziewczynki, oryginalny prezent na kolejne urodziny chłopca, oryginalny prezent na kolejne urodziny dziewczynki.

Zapraszam serdecznie do obejrzenia serii sympatycznych i fantazyjnych skarbonek oraz innych upominków, takich jak eleganckie ramki i albumy, oryginalne sztućce, pozytywki, szkatułki wspomnień, puzderka na pierwszy ząbek i pukielek, okolicznościowe srebrne obrazki i skomponowane komplety. Wszystkie z wymienionych upominków są posrebrzane poza obrazkami, które wykonane są ze srebra próby 0,925.

Dziękuję za zainteresowanie moim sklepem

Maja Abeille.com.pl

Duża skarbonka z grawerem

Dodaj komentarz