Skarbonka posrebrzana dla chłopca

Skarbonka posrebrzana dla chłopca

 Skarbonka posrebrzana dla chłopca

prezenty na narodziny chrzest roczek

 

Skarbonka posrebrzana dla chłopca na chrzest, roczek i Pierwszą Komunię — to oryginalny i kreatywny upominek. Co prawda, tradycyjna świnka jest ciągle popularna. Czy jednak  skarbonki w formie futbolówki, buta piłkarskiego lub statku nie są atrakcyjne?

Skarbonka "futbolówka", skarbonka "but piłkarski", skarbonka "statek"

Oczywiście, wszystkie 3 wymienione posrebrzane skarbonki przeznaczone są dla chłopców. Jednak, jeśli chodzi o dwie pierwsze (piłka i but piłkarski) – to czyim zainteresowanie mogą się cieszyć? Naturalnie chrzestnych. Czy nie pragną oni w ten sposób przekazać swą piłkarską pasję nowemu pokoleniu? A może nawet z chrześniaka wyrośnie nowy Lewandowski? Nigdy nic nie wiadomo. Jak by jednak nie było, skarbonki te wręczone chłopcu na chrzciny, pierwsze urodziny lub Pierwszą Komunię będą miały swoją konkretną i jednoznaczną wymowę.

Jeśli chodzi o posrebrzaną skarbonkę dla chłopca w formie statku, to ma ona raczej symboliczną wymowę. Od pierwszych momentów swego istnienia, maluszek bowiem wpływa na wielkie fale oceanu życia. Przyjdzie chwila, że sam będzie kapitanem statku. Dlatego okazja chrztu, urodzin lub Komunii będzie idealnym momentem, by przekazać chłopcu tę cenną metaforę.

Godnym uwagi jest fakt, że skarbonki są wykonane z wysokiej jakości metalu. Oprócz tego pokryte lakierem, który chroni przed ciemnieniem.

Jak spersonalizować posrebrzane skarbonki?

Oczywiście krótką dedykację można wygrawerować bezpośrednio na skarbonce, dłuższą zaś na tabliczce. Warto dodać, że "Abeille" dysponuje wyborem dedykacji o religijnym i niereligijnym charakterze.

Podsumowując, skarbonka posrebrzana dla chłopca na chrzest, roczek i Komunię — to nie tylko pomysłowy upominek. Dlaczego? Ponieważ nauczy maluszka oszczędzania i realizacji marzeń. Innymi słowy, „ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka".

skarbonka posrebrzana dla chlopca

 

Skarbonka posrebrzana dla chlopca

 

 Oczywiście, oprócz skarbonek posrebrzanych dla chłopca, w "Abeille" można znaleźć jednak jeszcze więcej upominków. Na przykład, szkatułki na pamiątki, albumy i ramki dziecięce, oryginalne komplety dla dzieci i obrazki srebrne. Zapraszamy więc wszystkich rodziców i chrzestnych do obejrzenia całej kolekcji!

Sklep internetowy ze skarbonkami 

abeille.com.pl