Kuferek na pamiatki dla dziecka ze zdjeciem i z grawerem

Kuferek na pamiątki dla dziecka ze zdjęciem i z grawerem

Kuferek na pamiątki dla dziecka ze zdjęciem i z graweremKuferek na pamiatki dla dziecka ze zdjeciem i z grawerem

Witam na blogu sklepu z prezentami online dla dzieci abeille.com.pl

Narodziny dziecka wywołują w rodzinie nieopisane szczęście i radość. Uroczystości związane z jego narodzinami, chrztem, pierwszymi urodzinami i Pierwszą Komunią trwale zapisują się w rodzinnych wspomnieniach dzięki unikalnym upominkom. Mały, rodzinny sklep internetowy „abeille” (pol. „pszczółka”), oferuje szeroką gamę oryginalnych pamiątek, które dzięki personalizacji odtworzą w pamięci dziecka i rodziców te wyjątkowe chwile.

Dlatego dziś przedstawiam kuferek na pamiątki dla dziecka ze zdjęciem i z grawerem

Ta nadzwyczajna szkatułka – kuferek na pamiątki dziecka przechowa nadzwyczajne skarby: świadectwo urodzenia, opaskę identyfikacyjną noworodka, pierwszy pukielek, pierwszy ząbek i wiele innych, unikalnych pamiątek. Mama, zagorzała kolekcjonerka, będzie mogła dopełniać swą kolekcję latami, gdyż macierzyńskie wspomnienia należą do najpiękniejszych w życiu każdej kobiety. Z czasem, te starannie uzbierane trofea dzieciństwa będą przekazane dziecku i zamienią się w piękny dowód jej szczególnej miłości. Czyż nie warto więc podarować im Sezamu wspomnień z najpiękniejszych lat życia?

Szkatułka czy też kuferek na pamiątki dziecka jest wykonany z drewna w kolorze écru. Ponadto, jego wnętrze wyłożone jest eleganckim, szarym materiałem.  Dodatkowo, wieczko jest posrebrzane i pokryte specjanym lakierem, aby nie ściemniało. W wieczku, pod szkłem, umieszcza się fotografię o wymiarach 10 x 15 cm. Nad fotografią, trzy posrebrzane ikonki dodają szczególnego, dziecięcego uroku. Moment wręczenia szkatułki dobrze by było utrwalić poprzez wygrawerowanie na niej indywidualnej dedykacji. Warto podkreślić, że grawer jest darmowy.

Kuferek na pamiątki dla dziecka ze zdjęciem i z grawerem – to elegancki prezent zarówno dla dziewczynki jak i chłopczyka na narodziny lub chrzciny.

Abeille.com.pl proponuje również wiele innych oryginalnych prezentów. Oprócz posrebrzanych skarbonek także posrebrzane albumy i ramki. Ponadto księgi gości, puzderka i na pierwszy ząbek i na pierwszy pukielek, pozytywki a także srebrne okolicznościowe obrazki.

Kuferek na pamiatki dla dziecka ze zdjeciem i z grawerem

Maja

Abeille.com.pl