Eleganckie pudelko na pamiatki z dziecinstwa

Eleganckie pudełko na pamiątki z dzieciństwa

Eleganckie pudełko na pamiątki z dzieciństwaEleganckie pudelko na pamiatki z dziecinstwa

Witam na blogu sklepu internetowego z prezentami dla dzieci abeille.com.pl.

Mały, internetowy, rodzinny sklep „pszczółka” (fr. abeille) proponuje ciekawą kolekcję oryginalnych i eleganckich upominków wręczanych dzieciom z okazji narodzin, chrztu, pierwszego roczku i kolejnych urodzin oraz pierwszej komunii. Dzięki personalizacji, pamiątka zamieni się w cenne wspomnienie przeżytych chwili wchodząc na trwale do rodzinnej historii.

Dziś przedstawiam posrebrzane pudełeczko na pamiątki z dzieciństwa

Eleganckie pudelko na pamiatki z dziecinstwa

Z czasem, to niepozorne pudełeczko na pamiątki nabierze szczególnego, sentymentalnego znaczenia. Jak to możliwe? Dzięki swej unikalnej zawartości. W szkatułce można bowiem przechowywać pierwszy pukielek maluszka, jego pierwszy ząbek i inne, cenne skarby, które pieczołowicie kolekcjonują rodzice i dziadkowie. Czyż nie warto wiec powierzyć w ich ręce te małą szkatułkę, która stanie się wiecznym symbolem wczesnego dzieciństwa?

W pudełeczku można również przechowywać inne cenne skarby dzieciństwa pierwszą bransoletkę czy pierwsze kolczyki. Każdy z nas ma swoje ukochane skarby.

Szkatułka jest posrebrzana i pokryta lakierem, który chroni przed ciemnieniem. Jej wnętrze jest wyłożone eleganckim, szarym welurem. Gładka powierzchnia pudełeczka daje możliwość wygrawerowania na wieczku dowolnej okolicznościowej dedykacji. Warto podkreślić, że grawer jest bezpłatny niezaleznie od ilości znaków.

Posrebrzana szkatułka na skarby dziecka – to wyjątkowy upominek na chrzciny, szkatułka na komunię, pudełko dla niemowlaka, pudełeczko na pierwszy ząbek z grawerem, pudełko na pamiątki dziecka, pudełko na skarby dziecka, szkatułka na biżuterię z grawerempudełeczko na pierwszy ząbek, pudełeczko na pierwszy loczek. 

Dziękuję za zainteresowanie moim sklepem

Maja Abeille.com.pl

Eleganckie pudełko na pamiątki z dzieciństwa