pudełko wspomnien ze zdjeciem

Pudełko wspomnień ze zdjęciem

Pudełko wspomnień ze zdjęciem

prezenty na narodziny chrzest roczek

Pudełko wspomnień ze zdjęciem dziecka. O co tak na prawdę chodzi? Z pewnością, o coś bardzo oryginalnego i wartościowego. I to zarówno dla mamy, jak i dziecka.  O coś, co z pewnością na długo pozostanie cenną, rodzinną pamiątką. I ten właśnie wyjątkowy upominek proponuje dziś sklep "abeille".

Do czego służy pudełko wspomnień?

Odpowiedź jest prosta: do przechowania największych skarbów dzieciństwa. Na przykład, opaski identyfikacyjnej, pierwszego pukielka i pierwszego ząbka dziecka. Zresztą każda mama wie, o czym mowa. Dlatego, sama już będzie najlepiej wiedzieć, co włożyć do szkatułki wspomnień. Dlaczego? Ponieważ okres macierzyństwa jest najpiękniejszy w jej życiu. Zachowa więc wszystko to, co dla niej najcenniejsze. Tymbardziej, że szkatułka jest dosyć pojemna. Ze względu na to, pomieści wiele cennych pamiątek. Oczywiście, ku wielkiej radości mamy.

Z czego jest zrobione pudełko wspomnień?

Szkatułka na pamiątki dziecka jest drewniana i posrebrzana. Dodatkowo pokrywa ją lakier chroniący przed ciemnieniem. Następnie, wieczko szkatułki wspomnień dyskretnie zdobią 3 ikonki. One są także posrebrzane. Wreszcie, i co najważniejsze, na środku wieczka pudełka wspomnień można umieścić zdjęcie dziecka. Czy są zatem jakiekolwiek wątpliwości na czyje skarby jest przeznaczone? Oczywiście, żadnych.

Kiedy można wręczyć pudełko wspomnień?

Ponieważ szkatułka wspomnień jest przeznaczona na pamiątki niemowlaka, można ją wręczyć w dwóch okolicznościach. Pierwsza, to okazja narodziny dziecka. Jednak najczęściej szkatułkę daruje się w drugim przypadku. To znaczy, na chrzciny. Co więcej, jest to upominek, który cieszy się wielkim powodzeniem wśród chrzestnych!

Czy pudełko wspomnień można spersonalizować?

Oczywiście, że tak. Pamiątkową dedykację można bowiem wygrawerować bezpośrednio na szkatułce wspomnień. Ponadto, grawer jest bezpłatny. Nie trzeba więc zaznaczać, że z tej opcji wszyscy chętnie korzystają.

Podsumowujac, szkatułka wspomnień  – to super prezent na chrzciny dla dziecka i mamy. Z pewnością, trudno będzie znaleźć lepszy upominek od tego. Oprócz tego, oryginalny i cenny. Lub raczej bezcenny.

 

szkatulka wspomnien ze zdjeciem dziecka

 

Pudełko wspomnień ze zdjęciem

abeille.com.pl