pudelko wspomnien dla dziecka

Pudełko wspomnień dla chłopca

Pudełko wspomnień dla chłopca

 sklep z upominkami dla dziec

Pudełko wspomnień dla chłopca jest z pewnością bardzo cennym prezentem. Dlaczego? Ponieważ jest przeznaczone na wspomnienia, których chłopczyk nie pamięta. Tę szkatułkę na skarby dziecka prezentuje dziś sklep "abeille".

Do czego służy pudełko wspomnień?

Oczywiście, "wspomnieniami" są materialne ślady z dzieciństwa dziecka. Na przykład, jego opaska identyfikacyjna czy pierwszy pukielek włosków. Szkatułka na skarby będzie też cierpliwie czekać na pierwszy ząbek. Ponadto, każda mama włoży do pudełka wiele innych rzeczy. Tych, które są w jej oczach najcenniejsze. Ponieważ szkatułka na pamiątki jest dość pojemna, dlatego kolekcja wspomnień będzie bogata. W ten oto sposób pudełko  zamieni się w prawdziwy sezam bezcennnych skarbów. Czy ich odkrycie nie będzie wspaniałym momentem w życiu chłopca? Z pewnością, tak.

Czym wyróżnia się pudełko wspomnień?

Po pierwsze, pudełko wspomnień jest drewniane (kolor écru), ale wieczko posrebrzane. Dodatkowo, pokryte jest lakierem, zabezpieczającym przed ciemnieniem. Po drugie, wieczko pudełka jest ozdobione 3 małymi ikonkami. Ten detal w uroczy sposób podkreśla dziecięcy styl szkatułki. Po trzecie, i co najważniejsze, na wieczku pudełka można umieścić zdjęcie chłopca. Ten właśnie szczegół odróżnia tę szkatułkę wspomnień od wszystkich innych. Oprócz tego, miejsce na zdjęcie chłopca jest duże. Można umieścić bowiem fotografię o wymiarach 10 x 15 cm.

Należy dodać, że wnętrze i spód szkatułki są wysłane eleganckim welurem. Niewątpliwie, to podkreśla jej zawartość.

Kiedy można podarować pudełko wspomnień?

Przede wszystkim, szkatułka wspomnień dotyczy głównie noworodka. Zatem najlepszym momentem będą jego narodziny lub chrzciny. Godnym uwagi jest fakt, że szkatułka na pamiątki cieszy wielką popularnością wśród chrzestnych. Właśnie jako prezent na chrzest.

Czy można spersonalizować pudełko wspomnień?

Oczywiście, tak. Dedykację graweruje się bezpośrednio na pudełku wspomnień. Ponieważ jest dużo miejsca, dedykacja może zawierać wiele znaków. I to jest także wielki plus.

Podsumowując, pudełko wspomnień dla chłopca jest pięknym prezentem na narodziny lub chrzest.

 

pudelko wspomnien dla chlopca

Pudełko wspomnień dla chłopca

abeille.com.pl