pamiatka na roczek dla chlopca

Pudełeczko na chrzest dla chłopca

Pudełeczko na chrzest dla chłopca 

sklep z upominkami dla dziec

Pudełeczko na chrzest?

A co to takiego? Najpierw, chodzi o niezwykle oryginalny upominek. Następnie, jest on przeznaczony na skarby dzieciństwa. Wreszcie, i co najważniejsze, będzie przepiękną pamiątką dla dziecka.

O czym może więc być mowa?

Oczywiście o tej prześlicznej lokomotywie z wagonikiem. Sklep "Abeille" przedstawia bowiem specjalny upominek. Taki, który cieszy się wielką pupularnocią wśród rodziców chrzestnych i nie tylko.

Bo czy ta lokomotywa nie jest pięknym prezentem dla każdego maluszka?

Chyba nie można mieć co do tego żadnych wątpliwości. Oprócz tego, ogólnie podoba się także i wszystkim. Dlaczego? Ponieważ kojarzy się z wielkim klasykiem dziecięcej literatury. Mowa oczywiście u Tuwimie i jego słynnej "Lokomotywie".

Godnym uwagi jest przede wszystkim fakt, że wagonik nie jest tylko ozdobnym elementem. Spełnia on bowiem konkretną i bardzo ważną funkcję. Jaką? To jest określone odpowiednimi napisami. "First tooth" – to miejsce na pierwszy ząbek, a "First curl" – oznacza pierwszy pukielek. I teraz jest wszystko jest jasne. To zabawne pudełeczko na chrzest dla chłopca czyli lokomotywa z wagonikiem służy do przechowania w nim największych skarbów z dzieciństwa!

Jednak oprócz pomysłowości i fantazji, lokomotywa z wagonikiem posiada jeszcze więcej zalet. Po pierwsze, jest posrebrzana i pokryta jest także specjalnym lakierem chroniącym przed ciemnieniem. Po drugie, wagonik, przeznaczony na cenną kolekcję jest wyłożony welurem. Dlatego też, całość prezentuje się niezwykle elegancko.

pudeleczko na chrzest

 

Jeśli wspomnieć o personalizacji upominku, to wygrawerowanie indywidulanej dedykacji jest jak najbardziej możliwe.

Idealnym miejscem na grawer jest dach lokomotywy. Ponieważ grawerowanie w "Abeille" jest bezpłatne, to ta opcja jest oczywiście zawsze wykorzystywana.

Podsumowując, lokomotywa z wagonikiem – to niezwykle oryginalny prezent na chrzest, roczek i kolejne urodziny dziecka. Z pewnością, pozostanie szczególną i niepowtarzalną pamiątką w życiu każdego chłopca i dziewczynki. A zatem, dlaczego odmówić im pięknych wspomnień?

 

Jeszcze więcej podobnych, oryginalnych pamiątek dla dzieci można znaleźć w witrynie sklepu. Serdecznie więc zapraszamy.

 

pudeleczko na chrzest