Prezent na narodziny dziecka

Prezent na narodziny dziecka

Witam na blogu Abeille.com.pl

Unikalne okazje narodzin, chrztu i pierwszych urodzin dziecka zobowiązują do podarowania mu unikalnego prezentu. Kolekcja upominków, którą proponuje abeille.com.pl jest wyselekcjonowana tak, by każdy z nich pozostał wiernym świadkiem szczęśliwego dzieciństwa. Oryginalny i wyjątkowy prezent wypełni niezawodnie te misje, jeśli pozostanie na nim wygrawerowana dedykacja, utrwalająca dzień, okoliczność oraz ofiarodawcę. Zapraszam więc chrzestnych, członków rodziny oraz przyjaciół, do zapoznania się do proponowanymi pamiątkami.

Dziś proponuję komplet Pamiątka Chrztu Świętego Księga Gości i Album na Chrzciny

album 3 ikonki z kokardką co kupic od chrzestnej - Kopia pamiątka chrztu świętego albumy okolicznościowe księga gości

Księga Gości w komplecie z Albumem – to niezwykle elegancki prezent wręczany na narodziny lub chrzciny. Na obu okładkach, dziecięce motywy w postaci trzech dyskretnych ikonek w wizualny sposób wskazują, że jest poświęcony Maluszkowi.

Pierwsza strona Księgi Gości jest przeznaczona na wpis dotyczący Bohatera uroczystości i Chrzestnych, pozostała cześć – na indywidualne dedykacje uczestników Chrzcin.

Podobnie oprawiony album jest przeznaczony na 80 zdjęć. Wewnątrz, kartki z dwustronnymi foliowymi kieszeniami są przełożone delikatnym kredowym papierem w kolorze écru.

Posrebrzane ikonki oraz białe, cienkie kokardki zawiązane na na bokach, elegancko i dyskretnie podkreślają harmonijność kompletu.

Komplet, podarowany na Chrzciny, będzie nie tylko piękną intencją, ale również cenną pamiątką przeżytych emocji. Można go również wręczyć na narodziny dziecka. Do napisanych lub sfotografowanych wspomnień będzie można powracać nie tylko przez wiele lat, ale zachować je na zawsze.

Komplet Pamiątka Chrztu Świętego Księga Gości i Album na Chrzciny – to elegancki prezent na chrzest chłopca, elegancki prezent na chrzest dziewczynki, elegancki prezent na narodziny chłopca, elegancki prezent na narodziny dziewczynki.

Zapraszam do obejrzenia także innych prezentów proponowanych przez sklep. Oryginalna skarbonka, ramka na zdjęcia, szkatułka na pierwszy ząbek i pukielek, komplet pielęgnacyjny czy zestaw sztućców lub posrebrzany obrazek – również będą pięknym i oryginalnym prezentem dla dziecka.

Dziękuję Ci za zainteresowanie moim sklepem

Maja Abeille.com.pl

Prezent na narodziny dziecka

 

Dodaj komentarz