Prezent na Baby Shower

Prezent na Baby Shower

Witam w sklepie abeille.com.pl

Członkowie rodziny i jej bliscy przyjaciele w unikalny sposób starają się uczcić wszystkie okazje, związane pojawieniem się wkrótce ukochanego maleństwa. Każdy chciałby pozostawić po sobie taką pamiątkę, która na trwale zapisze się w życiu dziecka i rodziców. Sklep abeille.com.pl proponuje bogatą gamę oryginalnych upominków wręczanych w tych właśnie okolicznościach.

Dziś proponuję  elegancki album – wspaniały prezent dla przyszłej mamy na baby Shower

Album z trzema ikonkami i kokardką

prezent dla koleżanki w ciąży prezent  dla przyszłej mamy album baby showerTen album na zdjęcia wyróżnia się szczególną estetyką, elegancją i gustownością. Na okładce trzy dyskretne, dziecięce ikonki wizualnie eksponują jego przeznaczenie. Wręczony z okazji bociankowego w rękach rodziców znajdzie swoje zastosowanie, pozostając na długie lata wiernym świadkiem szczęśliwych i uroczych chwil dla przyszłych rodziców. Ikonki są posrebrzane, a dekoracyjna kokarda zawiązana na boku dodaje stylowego wdzięku.

Ten album – to elegancki prezent na baby shower, elegancki album na zdjęcia dla niemowlaka, elegancki prezent dla przyszłej mamy, elegancka pamiątka dla noworodka, elegancki prezent dla noworodka.

Zapraszam serdecznie do obejrzenia również innych upominków. Wśród nich kolekcja fantazyjnych skarbonek, eleganckie szkatułki – pudełka wspomnień, oryginalne ramki na zdjęcia i wiele innych (Księga Gości, Album Wspomnień dziecka do 5 roku życia, zestawy pielęgnacyjne).

Dziękuję za zainteresowanie moim sklepem

Maja Abeille.com.pl

 

Dodaj komentarz