prezent dla noworodka sklep

Prezent dla noworodka sklep

Prezent dla noworodka sklep

prezent dla noworodka sklep

Prezent dla noworodka sklep "abeille" ma również w swojej kolekcji. I oprócz tego, bardzo oryginalny, wyszukany i elegancki. Jednym słowem, sklep proponuje unikalny upominek dla unikalnego maluszka.

Co więc proponuje "abeille"? Dziś, na przykład, prezentuje ramkę "Mój pierwszy roczek".

Jak można się domyśleć, ramka jest bardzo specjalna. Dlaczego? Ponieważ jest przeznaczona na szczególną okazję. Chodzi oczywiście o pierwsze urodziny dziecka. A jak wiadomo, obok pierwszego jubileuszu w życiu przejść obojętnie nie można. Wręcz przeciwnie. Trzeba ten dzień podkreślić w nadzwyczajny sposób.

W tym kontekście, ramka wydaje się być takim prezentem, który idealnie uczci tę okazję . Wskazuje na to bowiem wiele szczegółów. Po pierwsze, już sam napis "My first year" wizualnie podkreśla moment jej wręczenia. I to właśnie odróżnia ją od innych ramek. Po drugie, można w niej umieścić aż 13 zdjęć dziecka: od urodzenia, poprzez 12 miesięcy, aż do pierwszych urodzin. Przy czym wszystkie zdjęcia są umieszczone pod szkłem. Następnie, w ramce jest również miejsce na wpisanie dnia narodzin dziecka, jego imienia oraz godziny, wagi i wzrostu. Jednym słowem, cały, roczny życiorys w jednej ramce!!!

Godnym uwagi jest również fakt, że ramka jest posrebrzana. Oprócz tego, pokryta lakierem chroniącym przed ciemnieniem.

Jednak nie może być mowy o prezencie bez dedykacji.

W jaki sposób można więc pozostawić dziecku trwały ślad po uroczystości?

Przede wszystkim, sugerujemy wygrawerowanie tabliczki. Można ja przykleić na szkle, by zakryć angielskie napisy. Poza tym, właśnie to miejsce pozwala na napisanie dosyć długiego tekstu.

Drugą opcją jest też wygrawerowanie krótkiej, indywidualnej dedykacji bezpośrednio na ramce. Przy czym grawer  jest bezpłatny!!!

prezent dla noworodka sklep

W podsumowaniu trzeba podkreślić, że ramka jest na prawdę idealnym prezentem na nie tylko na narodziny czy też chrzest ale również na pierwsze urodziny dziecka. Można ją śmiało wręczyć małemu jubilatowi !

prezent dla nowordka sklep

Sklep z upominkami dla dzieci

abeille.com.pl