prezent dla niemowlaka z imieniem

Prezent dla niemowlaka na chrzest

Prezent dla niemowlaka na chrzest 

sklep z upominkami dla dzieci

Prezent dla niemowlaka na chrzest jest często rezultatem długich poszukiwań. Nie ma nic w tym dziwnego, ponieważ moment chrztu musi trwale zapisać się w historii dziecka.

Jaki więc wybrać prezent na chrzest?

Wybór upominków dla niemowlaka jest bardzo duży. Jednak na tę niezwykłą okazję, sklep "abeille" wyselekcjonował bogatą kolekcję innowacyjnych, efektownych i eleganckich upominków w nowoczesnym stylu. Na przykład, jednym z nich jest prezentowana dziś pozytywka.

Wydaje się, że stare pozytywki już dawno odeszły do lamusa. Tymczasem, wcale tak nie jest. I ta właśnie urocza pozytywka jest tego jawnym dowodem. Oprócz tego, jako upominek na chrzest wydaje się być wspaniałym pomysłem. Dlaczego? Ponieważ jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla maluszka.

Przede wszystkim, wskazuje na to już sam zewnętrzny wygląd pozytywki. W jaki sposób? Po pierwsze, na każdej z bocznych stron w białym kolorze można umieścić zdjęcie niemowlaka. Co więcej, każdy kadr jest przyozdobiony dyskretnymi, dziecięcymi elementami. Po drugie, wnętrze pozytywki jest wysłane eleganckim welurem i przeznaczone na największe skarby dzieciństwa. Może to być, na przykład, pierwszy pukielek lub ząbek. Ale o tym zadecyduje mama. To ona wie najlepiej, co przechować w grającej skrzyneczce. No i co najważniejsze, kołysanka jest wygrywana specjalnie dla maluszka, by zaprowadzić go do krainy dziecięcych snów.  Z pewnością, jest to najpiękniejsza misja magicznej pozytywki.

Godnym uwagi jest również fakt, że wieczko pozytywki i ozdobny miś są posrebrzane. 

Jednak pozostaje pytanie, czy można spersonalizować upominek?

 

prezent dla niemowlaka na chrzest

Oczywiście, że tak. Specjalną, okolicznościową dedykację można wygrawerować na tabliczce. Przy czym, dedykacja na prezencie dla niemowlaka może byc dosyć długa, co daje możliwość chrzestnym pozostawienia szczególnego śladu w życiu chrześniaka.

Warto też dodać, że w sklepie można znaleźć przykłady dedykacji o charakterze religijnym oraz niereligijnym.

Podsumowując, pozytywka jest na prawdę wyjątkowym upominkiem na chrzest. Z pewnością, jej melodyjka  wyłoni z pamięci niejedno wspomnienie z dzieciństwa.

prezent dla niemowlaka na chrzest

 

abeille.com.pl