prezent dla dziecka na chrzest roczek

Prezent dla dziecka na chrzest roczek

Prezent dla dziecka na chrzest roczek

prezenty na narodziny chrzest roczek

Prezent dla dziecka na chrzest roczek lub kolejne urodziny i Komunię – to specjalność małego, rodzinnego sklepu "Abeille". Dziś, sklep prezentuje jeden oryginalnych pomysłów: helikopter.

Wydaje się, że ta latającą maszyna jest zwykłą zabawką. Tymczasem chodzi o … skarbonkę. Niewątpliwie, ten nietradycyjny upominek zmusza do pobudzenia wyobraźni. Jakie bowiem intencje można przekazać chłopcu wręczając mu helikopter?

Przede wszystkim, helikopter łączy z przemierzaniem przestworzy. Czy nie jest więc symbolem realizacji wysokich celów życiowych? Jeśli helikopter ma być wręczony chłopcu na chrzest lub pierwsze urodziny – życzenie to nabierze szczególnego, symbolicznego znaczenia.

Jeśli chodzi o starszych chłopców – to helikopter będzie dla nich źródłem świetnej zabawy. Ponadto, zbieranie w nim pieniążków będzie prawdziwą przyjemnością. Z pewnością, dzięki zaoszczędzonej fortunce chłopiec zrealizuje swój pierwszy lot w krainę pierwszych, dziecięcych marzeń.

W przeciwieństwie do klasycznych skarbonek, śmigłowiec – to z pewnością innowacyjny pomysł. Jednocześnie jest dowodem, że kreatywny upominek może zastąpić tradycyjną pamiątkę. Dlaczego? Ponieważ fantazja i oryginalność nie są zabronione. Wręcz odwrotnie, są mile widziane. Czy nie warto więc wziąć pod uwagę szerokich horyzontów, które roztacza przed nami skarbonka helikopter?

Godnym uwagi jest również fakt, że skarbonka jest posrebrzana. Ponadto, pokryta jest lakierem chroniącym przed ciemnieniem.

Co najważniejsze, to jednak dedykacja. Jeśli mowa o wyjątkowym upominku, to jednocześnie i o jego personalizacji. Gdzie więc można umieścić grawer ? Otóż, na przedniej szybie helikoptera jest wystarczająco miejsca, by wygrawerować odpowiedni tekst. Ponieważ grawer jest bezpłatny, można sobie pozwolić nawet na długą dedykację.

Podsumowując, skarbonka helikopter jest wyjątkowym prezentem dla chłopca. Jednak jeszcze więcej oryginalnych skarbonek można znaleźć w witrynie sklepu. Po pierwsze, dla chłopców. Na przykład, różne auta, koparka, statek, lokomotywa i inne. Po drugie, dla dziewczynek. Na przykład, karoca dla księżniczki lub pszczółka. Dlatego serecznie zapraszamy do ich obejrzenia.

prezent dla dziecka na chrzest roczek

 

Prezenty dla dzieci na narodziny, chrzest, roczek z grawerem

abeille.com.pl