szkatulka-dla-dziewczynki-z-imieniem

Szkatułka dla dziewczynki z imieniem

Szkatułka dla dziewczynki z imieniem

sklep z upominkami dla dziec

Szkatułka dla dziewczynki z imieniem oznacza, że upominek ten będzie należał tylko do niej. A o jaki upominek chodzi? O wyjątkowy. O taki, o którym dziewczynka nawet nie marzyła! Mowa bowiem o szkatułce zbaleriną. To ona jest dziś gwiazdą sklepu "abeille".

Dlaczego szkatułka z baleriną jest wyjątkowa?

Przede wszystkim dlatego, że większość małych dziewczynek marzy zostać baletnicą. Oczywiście, z tego punktu widzenia, szkatułka będzie odbiciem jej marzeń. Być może sprawi, że dziewczynka zapisze się na lekcje tańca! Jednak tańcząca balerina zahipnotyzuje ją, tak czy inaczej.

Ponadto, trzeba podkreślić inne zalety szkatułki. Po pierwsze, z zewnątrz jest posrebrzana i pokryta lakierem chroniącym przed ciemnieniem. Po drugie, jej drewniane wnętrze jest podzielone na wiele przegródek. Na co je można wykorzystać? Najlepiej o tym zadecyduje sama dziewczynka. Na przykład, szkatułka może jej posłużyć jako kuferek na biżuterię. A jeśli chce ukryć swe sekrety, to z pewnością szkatułka będzie doskonałym miejscem. Wreszcie, i co najważniejsze, pozytywka szkatułki wygrywa melodię "Dla Elizy". Niewątpliwie, wprawi ona w zachwyt każdą dziewczynkę. Tym bardziej, że balerina obraca się przy akompaniamencie tej śpiewnej i nastrojowej melodii.

Z jakiej okazji można podarować szkatułkę z baleriną?

Ponieważ szkatułka z baletnicą jest uniwersalnym prezentem, można ją podarować w wielu okolicznościach. Czy na chrzest, czy na pierwsze i kolejne urodziny lub Komunię – to nie ma znaczenia. Dlaczego? Ponieważ każda dziewczynka w każdym wieku będzie zachwycona podobnym upominkiem. Więc jeśli powstaje pytanie "co kupić dziewczynce?" – to odpowiedź jest jasna.

W jaki sposób można spersonalizować szkatułkę?

Przede wszystkim, można wygrawerować 2 dedykcje, ponieważ są na to przeznaczone 2 serduszka. Oczywiście jest to dodatkowy plus szkatułki. Zachęcamy więc do napisania dedykacji z dwóch powodów. Po pierwsze, grawerowanie jest bezpłatne. Po drugie, wyszukana dedykacja podkreśli wartość szkatułki i pozostanie dla dziewczynki pięknym śladem beztroskiego dzieciństwa.

Szkatułki dla dziewczynek z grawerem

abeille.com.pl

szkatulka dla dziewczynki z imieniem