prezent dla niemowlaka z imieniem

Prezent dla niemowlaka pozytywka

Prezent dla niemowlaka pozytywka

prezent dla niemowlaka 

Prezent dla niemowlaka "pozytywka" – to bardzo miły i afektywny gest w stronę maluszka. Z pewnością, najlepszą okazją do podarowania mu tego grającego pudełeczka jest chrzest. A jeśli ktoś myśli, że pozytywki dla dzieci wyszły z mody – to się myli. Wręcz odrotnie. Pozytywki dla niemowląt właśnie dziś powracają do łask.

Dlatego "Abeille" prezentuje właśnie tę  pozytywkę.

Czy tak na prawdę, nie jest urocza? Szczególnego szarmu dodadzą pozytywce oczywiście zdjęcia niemowlaka. Można je bowiem umieścić na każdej stronie pozytywki. W ten sposób maluszek znajdzie się w otoczeniu dyskretnych, dziecięcych dekoracji. Oprócz tego, biały kolor podkreśli uroczystość jego chrztu.

prezent dla niemowlaka z imieniemJednak to nie wszystkie zalety tego pudełeczka. Nie zapominajmy, że kręci się ono przy akompaniamencie muzyki!  Oczywiście, wszyscy znamy czarującą magię pozytywki. Maluszek natomiast, dopiero ją odkryje. Z pewnością, nie raz zaśnie przy cichutkich dzwoneczkach kołysanki. Czy jest piękniejszy sposób, na zaprowadzenie maluszka do pięknej krainy snów?

Jeszcze dwa aspekty pozytywki zasługują na szczególną uwagę. Po pierwsze, jej wnętrze jest jednocześnie sezamem na skarby dzieciństwa. Na przykład, pierwszy pukielek lub ząbek. Ich cenność jest podkreślona eleganckim welurem, które wyściela wnętrze szkatułki z pozytywką. Następnie, należy też podkreślić, że pozytywka jest posrebrzana i pokryta lakierem chroniącym przed ciemnieniem.

Jednak nasuwa się bardzo ważne pytanie, czy pozytywkę można spersonalizować? Oczywiście, że tak. Specjalną dedykację można wygrawerować na tabliczce. Potem, tabliczkę przekleja się od wewnętrznej strony wieczka. Ponieważ tabliczka jest stosunkowo duża, tekst dedykcji również może być dosyć długi. A to jest niezmiernie istotna rzecz. Szczególnie dla maluszka na pamiątkę!

Podsumowując, pozytywka jest bardzo miłym i czułym upominkiem na chrzest dla każdego maluszka. Dla dziewczynki lub chłopca. Jednak  jeszcze więcej upominków w podobnym, oryginalnym stylu można znaleźć w sklepie "Abeille". Oprócz tego, dostępne są również przykłady dedykacji religijnych i pozostałych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

prezent dla niemowlaka pozytywka

Sklep z prezentami dla niemowląt

abeille.com.pl