oryginalny prezent dla dziewczynki

Oryginalny prezent dla dziewczynki

Oryginalny prezent dla dziewczynki sklep z upominkami dla dziec

Oryginalny prezent dla dziewczynki wymaga długich i żmudnych poszukiwań. Dlaczego? Ponieważ każda dziewczynka jest wyjątkowa i wymaga wyjątkowego upominku. Który z rodziców, chrzestnch lub dziadków nie chciałby jej rozpieszczać pięknymi podarunkami? Tym bardziej, że one na prawdę istnieją! Na przykład, mały, rodzinny sklep "Abeille" ma w swojej kolekcji akurat taki unikalny upominek dla dziewczynki. Dziś go właśnie przedstawia: szkatułka z baletnicą.

Mimo, że z zewnątrz pudełeczko nie ma w sobie nic nadzwyczajnego, tym nie mniej jest inne od wszystkich. Co więc ma w sobie takiego szczególnego? Przede wszystkim, ten sekret można odkryć dopiero po otworzeniu wieczka. Ten gest, jak czarodziejska różdżka zamieni pudełeczko w magiczną szkatułkę.  Naszym oczom ukaże się bowiem smukła balerina. Oprócz tego, obracająca się przy akompaniamencie pozytywki! Pozytywka zaś wygrywa dźwięki znanej wszystkim melodii "Dla Elizy".

Czy można się oprzeć zniewalającemu czarowi tej grającej skrzyneczki? Oczywiście, że nie. Wiadomo bowiem, że tańcząca z gracją balerina zahipnotyzuje każdą dziewczynkę w każdym wieku. Dlatego szkatułka – to, na prawdę, wyjątkowy prezent dla dziewczynki. Ponadto, można ją podarować w wielu okolicznościach. Po pierwsze, jest doskonałym prezentem dla dziewczynki na chrzest, roczek lub kolejne urodziny. Po drugie, szkatułka z baletnicą, to także bardzo udany upominek dla dziewczynki na komunię.

Jeśli chodzi o spersonalizowanie szkatułki, to oczywiście jest to możliwe. W dodatku, pod tym względem szkatułka jest również wyjątkowa. Dlaczego? Ponieważ posiada aż 2 serduszka na wygrawerowanie pamiątkowych dedykcji. Godnym uwagi jest fakt, że grawer jest bezpłatny.

Podsumowując, szkatułka z baletnicą to rzeczywiście bardzo oryginalny prezent dla dziewczynki. Tym nie mniej, "Abeille" ma jeszcze więcej takich prezentów. Na przykład, karocę dla księżniczki. Dlatego serdecznie zapraszamy do ich obejrzenia.

Co kupic dziewczynce na komunie

 

oryginalny prezent dla dziewczynki

Oryginalne prezenty dla dziewczynek

abeille.com.pl