Posrebrzana skarbonka dla dziecka z imieniem

Posrebrzana skarbonka dla dziecka z imieniem

Posrebrzana skarbonka dla dziecka z imieniem  Skarbonka dla dziecka z imieniem


Posrebrzana skarbonka dla dziecka z imieniem – to bardzo oryginalny prezent na jego narodziny, chrzest, roczek i kolejne urodziny. Dlatego sklep "abeille" proponuje bogaty wybór fantazyjnych skarbonek. Jednak dziś przedstawiam tylko jedną z nich – samochód Garbus.

Przede wszystkim, ta właśnie skarbonka cieszy się największą popularnością. Dlaczego? Dlatego, że ta marka zamieniła się w kultowy model. W związku z tym, jej wartość będzie ciągle rosła. Z pewnością, skarbonka z czasem zamieni się w cenny eksponat. 

Jednak najpiękniejszymi pozostaną piękne wspomnienia z wczesnego dzieciństwa. Ponieważ ta skarbonka dla dziecka z grawerem jest unikalna i niepowtarzalna, w związku z tym stanie się wieczną i niezapomnianą pamiątką. Na pewno również będzie fascynowała swojego właściciela przez długie lata. Co więcej, chłopczyk będzie mógł gromadzić w niej swoje oszczędności będąc dumnym ze swojego skarbu.

Skarbonka dla maluszka na chrzest powinna zostać spersanolizowana. Podobnie na narodziny lub roczek. Oprócz imienia, można na niej wygrawerować (na dachu) okolicznościową dedykację.

Ponieważ grawer w sklepie "abeille" jest bezpłatny, tym bardziej warto skorzystać z tej wyjątkowej możliwości.

pierwsza skarbonka dziecka z imieniem

Oprócz "garbusa" wielkim zainteresowaniem cieszy się również skarbonka "Stary Ford". Innymi słowy, te dwa modele są świetną okazją by przekazać motoryzacyjna pasję nowemu pokoleniu.

Jeszcze więcej skarbonek można obejrzeć w sklepie "abeille". Traktor, statek, helikopter, wóz strażacki, skuter Vespa – to skarbonki w formie pojazdów. Podobnie jak skarbonka lokomotywa, która cieszy się również powodzeniem wsród chrzestnych. Do popularnych skarbonek można zaliczyć skarbonki w formie misia. Oprócz tego, skarbonki w formie arki, piłki czy buta piłkarskiego można również zaliczyć do oryginalnych skarbonek.

Co najważniejsze, wszystkie skarbonki są posrebrzane i pokryte lakierem chroniącym przed ciemnieniem.

Godnym uwagi jest także fakt, że spersonalizowana skarbonka dla maluszka będzie zawsze mile widzianą pamiątką. W przeciwieństwie do tradycyjnych upominków,  wyróżni się oryginalnością i niepowtarzalnością.

Podsumowując, pierwsza posrebrzana skarbonka dla dziecka  będzie unikalnym upominkiem.

pierwsza skarbonka dziecka z imieniem

                                                      
Maja

abeille.com.pl