personalizowane prezenty na chrzest

Personalizowane prezenty na chrzest

Personalizowane prezenty na chrzest personalizowane prezenty na chrzest

Personalizowane prezenty na chrzest – to oferta sklepu "abeille".  Wszystkie bowiem proponowane upominki można spersonalizować. Dlaczego? Ponieważ na wiekszości z nich jest miejsce na wykonanie graweru. Oprócz tego, produkty pokryte są specjalnym lakierem, który chroni przed ciemnieniem.

Wśród bogatej gamy pomysłowych pamiątek wręczanych na chrzest, szczególną uwagę przyciągają fantazyjne skarbonki. Skarbonka z imieniem dziecka – to wspanialy pomysł na prezent z okazji chrztu. Tym bardziej, że każdą z nich można dopasować do płci dziecka. Na przyklad dla dziewczynek, dużym zainteresowaniem cieszą się skarbonki w postaci bajkowej karocy, pszczółki, misia lub uroczego wózeczka. Dla chłopców, skarbonka z imieniem w postaci auta (garbus, stary ford, statek, helikopter i wiele innych) również ma wielkie powodzenie.

Jeszcze więcej innych skarbonek można zobaczyć w propozycji sklepu "abeille". Ich atuty? Po pierwsze, wszystkie są oryginalne i pomysłowe. Po drugie, można je wręczyć na chrzest i dziewczynkom i chłopcom. Co najważniejsze, można je wszystkie spersonalizować.

Do personalizowanych prezentów na chrzest można także zaliczyć ramki na zdjęcia.  Każda z nich posiada swój wyjątkowy, dziecięcy charakter. Oprócz tego, na każdej z nich można wygrawerować specjalną dedykację z okazji chrztu.

Najbardziej godnym uwagi jest fakt, że w sklepie "abeille" wszystkie dedykacje na produktach posrebrzanych można wygrawerować bezpłatnie. Czyż nie warto więc skorzystac z tej okazji? Tym bardziej, że dzieki wygrawerowanej dedykacji upominek zamieni się dla całej rodziny w unikalną pamiątkę.

Podobnie jak skarbonki i ramki, albumy na zdjecia można również spersonalizować, grawerujac okolicznościową tabliczkę. W ten sposob, album z dedykacją stanie się także bezcenną pamiątka chrztu.

Innymi słowy, wszystkie proponowane przez "abeille" upominki można wygrawerować . Z pewnością jest to ich wielką zaletą. Ponadto, każdy z nich jest niezwykle oryginalny. Dlatego spersonalizowane upominki na chrzest są ponadczasowe i unikalne. W związku z tym, warto zapoznać się z całą bogatą kolekcją sklepu "abeille", za co z góry dziekuję.

personalizowane prezenty na chrzest

abeille.com.pl