oryginalny prezent z okazji narodzin dziecka

Oryginalny prezent z okazji narodzin

Oryginalny prezent z okazji narodzin 

oryginalny prezent z okazji narodzin dziecka

Oryginalny prezent z okazji narodzin dziecka jest odzwierciedleniem współczesnej epoki. Co więcej, dziś upominek może przybierać najróżniejsze formy. Dlaczego więc nie skorzystać z tej wyrafinowanej kreatywności? Tym bardziej, że "Abeille" posiada w swojej kolekcji właśnie takie oryginalne pamiątki. Na przykład dziś, proponuje posrebrzaną tubę.

Dlaczego tuba jest wyjątkową pamiątką? Ponieważ można do niej włożyć akt urodzenia lub akt chrztu. Dlatego cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród chrzestnych.

Przede wszystkim, dwa aspekty tuby zasługują na szczególną uwagę . Po pierwsze, jest posrebrzana i pokryta specjalnym lakierem chroniącym przed  ciemnieniem. Po drugie, posiada wyjątkowo estetyczną prezentację. Mowa tu o lekkiej, zgrabnej podstawce i białej ozdobnej wstążeczce. Co więcej, niezwykle elegancki wygląd tuby dopełnia gustowne opakowanie w postaci pudełeczka wyłożonego materiałem.

 Jeśli chodzi o grawer , to istnieją dwie możliwości. Dedykację bowiem można wygrawerować  albo bezpośrednio na tubie, albo na tabliczce. Jednak tabliczka jest wskazana wtedy, gdy ktoś nie życzy sobie napisu na wierzchu i woli go schować na spodzie podstawki. Tym niemniej, można też śmiało grawerować na podstawce tuby. Tym bardziej, że grawer dedykacji jest BEZPŁATNY! 

Na podstawce jest dużo miejsca do wygrawerowania dosyć dużej ilości tekstu. Można wygrawerować imię i nazwisko dzieckalub dwa imiona, datę i godzinę narodzin oraz wagę, wzrost i miejsce urodzenia. Ponadto zmieści się również dedykacja z jakiej okazji ( narodzin lub chrztu) została wręczona i od kogo. Jeśli prezent zostanie wręczony z okazji chrztu możemy na niej umieścić dedykację o charakterze religijnym. Na naszej stronie można znaleźć również przykłady dedykacji zarówno religijnych jak i niereligijnych. Grawer wykonujemy techniką laserową i nie ma ograniczenia ilości znaków.

 

oryginalny prezent na narodziny dziecka

 

Oryginalne prezenty dla dzieci na narodziny, chrzciny, roczek

abeille.com.pl