jaki prezent na chrzciny dla wnuczki od dziadkow

Jaki prezent na chrzciny dla wnuczki od dziadków

Jaki prezent na chrzciny dla wnuczki od dziadków

prezent na chrzciny dla dziewczynki od dziadków

Jaki prezent na chrzciny dla wnuczki od dziadków?

Na to trudne pytanie może bez trudu odpowiedzieć "Abeille". Dlaczego? Ponieważ posiada w swej kolekcji unikalne pamiątki na chrzest dla ukochanej wnusi.  Dlatego wlaśnie, sklep dziś przestawia kilka interesujących propozycji. Na przykład, skarbonkę w formie Biblii lub Arki Noego oraz szkatułkę wspomnień.

Skarbonka "Biblia". Niewątpliwie, jest ona symbolem uroczystego aktu chrztu. Zdjęcie dziewczynki podkreśla przyjęcie przez nią Pierwszego Sakramentu Świętego. Podobnie jak ozdobne elementy skarbonki w postaci zwierząt Arki Noego. Co więcej, dziadkowie będą hojnie zasilać pierwszy bank swojej wnusi. Z tego względu, skarbonka ta jest odpowiednim prezentem na chrzest.

 

 

 

Skarbonka "Arka Noego". Podobnie jak poprzednia, ta skarbonka jest również religijnym symbolem Chrztu Świętego.  Ponadto, jej dziecięcy świat uroczo kojarzy sie z jej wymową. Przede wszystkim chodzi o różne, dobroduszne zwierzątka zdobiące arkę. Jednak oprócz duchowego znaczenia, skarbonka Arka Noego posiada jeszcze jedną ważną zaletę. Otóż, łączy biblijne wartości ze współczesnością. Z tego względu, jest osobliwym i nadzwyczajnym prezentem dla wnuczki lub wnuka na chrzciny od dziadków.

Szkatułka Wspomnień. Z pewnością będzie to skarbiec najcenniejszych pamiątek z wczesnego dzieciństwa. Jeśli podarować ją na chrzest – to okaże się bardzo cennym prezentem. Zwłaszcza dla mamy. Bo to ona właśnie będzie kolekcjonować wszystkie skarby swojej córeczki z wielką pasją. W związku z tym, szkatułka wspomnień będzie pięknym i unikalnym upominkiem dla dziewczynki od dziadków. Tym bardziej, że na wieczku szkatułki można umieścić jej zdjęcie. Będzie więc należała tylko i wyłącznie do niej.

Jak spersonalizować upominki?

Oczywiście personalizacja każdej pamiątki jest "obowiązkowa". Tym bardziej na chrzest. Ponieważ wszystkie trzy wymienione prezenty posrebrzane – dedykację można wygrawerować bezpośrednio na wyrobie. Oprócz tego, w "abeille" jest ona BEZPŁATNA.

Sklep z upominkami dla dzieci

abeille.com.pl