grawerowane szkatulki na kosmyk

Grawerowane szkatułki na kosmyk

Grawerowane szkatułki na kosmyk

 sklep z upominkami dla dziec

Grawerowane szkatułki na kosmyk? Chyba nie ma cenniejszego wspomnienia z dzieciństwa, niż pierwszy pukielek! Dlatego właśnie, sklep "Abeille" posiada w swojej kolekcji kilka interesujących propozycji. Dziś prezentuje, na przykład, grawerowane szkatułki ze słonikiem.

Godnym uwagi jest fakt, że zamiast jednego, są dwa pudełeczka. Dlaczego? Ponieważ dwa skarby dzieciństwa są nierozdzielne: pukielek i ząbek. Dlatego też, w pierwszym można przechować kosmyk włosów. W drugim zaś, pierwszy ząbek. Oczywiście napisy "My first curl" (kosmyk) i "My first tooth" (ząbek) odpowiednio wskazują miejsce każdego z nich.

Jeśli chodzi o estetykę szkatułek, to również zwraca na siebie uwagę. Po pierwsze, obie szkatułki są posrebrzane i pokryte lakierem chroniacym przed ciemnieniem. Po drugie, uroczy słonik zdobi wieczko każdej z nich. I właśnie ten detal robi ze szkatułek drobny, ale uroczy prezent na chrzest lub pierwsze urodziny. Ponieważ istnieją w dwóch kolorach (niebieskim i różowym), dlatego szkatułki na pukiel i ząbek można podarować i dziewczynkom i chłopcom.

Na końcu trzeba wspomnieć o personalizacji szkatułek na kosmyk i zabek. Istnieje bowiem możliwość wygrawerowania na nich imienia dziecka. Jeśli wziąć pod uwagę, że grawer jest bezpłatny, wszyscy korzystają z tej opcji. W ten sposób, właściciel lub właścicielka kosmyka i ząbka będą posiadać namacalny i wzruszajcy ślad ze swych pierwszych lat życia.

grawerowane szkatulki na kosmykPodsumowując, grawerowane szkatułki ze słonikiem,  są drobnym, lecz niezykle cennym upominkiem dla maluszka. Jednak jeszcze więcej oryginalnych propozycji szkatułek z grawerem można znaleźć w sklepie "Abeille". Ponadto, każde z prezentowanych pudełeczek ma swój indywidualny charakter i styl. Z pewnością, dzięki fantazji, przechowywanie w nich skarbów dzieciństwa będzie prawdziwa przyjemnością. Godnym uwagi jest fakt, ze niektóre ze szkatułek na kosmyk i ząbek są całe posrebrzane. Na przykład, lokomotywa z wagonikami. Dlatego serdecznie zapraszamy do ich obejrzenia.

 

 

Drobne upominki na chrzest z grawerem

abeille.com.pl