Album dla dziecka z grawerem

Album dla dziecka z grawerem

Album dla dziecka z grawerem

 album dla dziecka z grawerem

Album dla dziecka z grawerem zamieni się w cenną pamiątkę rodzinną. Z całą pewnością, stanie się źródłem bezcennych wspomnień. Zwłaszcza tych z okresu wczesnego dzieciństwa i macierzyństwa. Wiadomo, że rodzice, a szczególnie mamy, uwielbiają utrwalać na zdjęciach te piękne chwile. W związku z tym, można im nawet pomóc, by te momenty zachowały się w jak najpiękniejszy sposób. Dlatego właśnie, sklep "Abeille" proponuje dziś 3 niezwykle oryginalne i eleganckie albumy na narodziny i chrzest dziecka.

Najbardziej godnym uwagi jest fakt, że każdy z nich, od razu wprowadza nas w świat najmłodszych. Dlaczego? Ponieważ zdjęcie maluszka jest wyeksponowane już na tytułowej stronie albumu! Ponadto, jego duża fotografia umieszczona pod szkłem, jest szczególnie widoczna. Dlatego, albumu maluszka nie można pomylić z jakimkolwiek innym.

Poza tym, należy zaznaczyć, że wszystkie trzy albumy posrebrzane. Co więcej, są dyskretnie przyozdobione uroczymi, dziecięcymi elementami, również posrebrzanymi. Pod tym względem, albumy są więc do siebie podobne. Równocześnie jednak, każdy z nich posiada swój indywidualny urok.

Na zakończenie, należy podkreślić nie tylko estetyczną, ale również elegancką stronę albumów. Każdy z nich jest z tyłu wykończony welurem. Podobnie, ich objętość także zasługuje na uwagę. W zależności od modelu, można bowiem do nich włożyć od 72 do 100 zdjęć.

Jeśli chodzi o personalizowanie albumów, to możliwe są dwie opcje. Pierwsza z nich – to grawerowanie dedykacji bezpośrednio na posrebrzanej okładce albumu. (Przykład na poniższych zdjęciach.) Następną zaś jest grawer na tabliczce. Oczywiście, wszytko zależy od długości tekstu. Dlatego na albumach praktykowane są oba warianty grawerowania dedykacji.

album dla dziecka z grawerem

 

Albumy dla dzieci z grawerem

abeille.com.pl