drobny upominek na chrzest

Drobny upominek na chrzest

Drobny upominek na chrzest 

prezenty na narodziny chrzest roczek

Drobny upominek na chrzest?

To głównie dotyczy tych, którzy nie są członkami rodziny. Na przykład, koleżanki, koledzy lub znajomi. Jednak przy zakupie nawet tego małego, symbolicznego prezentu, są oni świadomi, że powinien być wyjątkowy ze względu na rangę uroczystości.

Dlatego też, z pomocą może im przyjść sklep "Abeille". Sugeruje on bowiem wiele drobnych, tym nie mniej ciekawych i oryginalnych pamiątek na chrzest dziewczynki i chłopca.

Dziś proponujemy jeden z bardzo interesujących prezentów: lokomotywę z wagonikiem.

Chyba nie trzeba przypominać z czym kojarzy się lokomotywa. Wszyscy bowiem myślą o jednym: o wierszu Tuwima. Całe pokolenia znają go na pamięć. Chrzest więc będzie świetną okazją, by go przekazać nowej generacji.

Jednak nie tylko ta idea przyświeca atrakcyjności lokomotywy. Po pierwsze, jest ona posrebrzana i pokryta lakierem chroniącym przed ciemnieniem. Po drugie, nie zapominajmy, że ciągnie ona za sobą jeden wagonik. I tu, przede wszystkim, trzeba podkreślić, że nie chodzi o zwykły, dekoracyjny element. Wagonik bowiem spełnia bardzo ważną rolę. Z pewnością, najważniejszą: trwale przechowa ślady wczesnego dzieciństwa. Jakie? Bez wątpienia, chodzi o pierwszy ząbek (my first tooth) i pierwszy pukielek włosków (my first curl).

Czy ta doniosła misja nie robi więc z lokomotywy unikalnego upominku?

Niewątpliwie, tak. I być może właśnie dlatego, cieszy się wielkim zainteresowaniem jako upominek.

Ponieważ mowa o upominku wręczonym na chrzest, w związku z tym należy pomyśleć o pamiątkowej dedykacji.

Czy można zatem spersonalizować lokomotywę?

Odpowiedź brzmi jednoznacznie: tak. Jeśli chodzi o grawerowanie, to przede wszystkim, jest ono możliwe na dachu lokomotywy. Przy czym godnym uwagi jest fakt, że grawer jest bezpłatny.

Podsumowując, lokomotywa z 1 wagonikiem jest wyjątkowym prezentem na chrzest. Co najważniejsze, lokomotywa istnieje też w formie skarbonki lub posiada 2 wagoniki. Podobnie jak lokomotywa z 1 wagonikiem, pozostałe również cieszą się powodzeniem. Szczególnie dla chłopców. 

 

drobiazg na chrzest roczek

 

Drobne upominki na chrzciny

abeille.com.pl