co kupic na chrzciny dla chlopca

Co kupić na chrzciny dla chłopca

Co kupić na chrzciny dla chłopca

Co kupić na chrzciny dla chłopca? Takie pytanie zadają sobie goście zaproszeni na tę uroczystość. To zadanie nie jest proste, ponieważ pomysłów jest wiele, a moment chrztu należy do najważniejszych w życiu dziecka i rodziców. Dlatego mały, rodzinny sklep "abeille" proponuje dziś bardzo specjalny prezent: oryginalną szkatułkę wspomnień z pozytywką.

Dlaczego właśnie szkatułka jest oryginalnym prezentem na chrzest?

Z kilku ważnych względów. Po pierwsze, jest przeznaczona specjalnie dla maluszka. I na to już  wskazuje jej zewnętrzny wygląd. Przede wszystkim, chodzi o zdjęcie dziecka i ozdobne elementy charakteryzujące szkatułkę. Następnie, jej biały kolor podkreśla uroczystość chrztu. Wreszcie, i co najważniejsze, szkatułka jest jednocześnie pozytywką.

Ale to jeszcze nie wszystko. Szkatułka, jest przeznaczona na cenne pamiątki z okresu wczesnego dzieciństwa. Może to być, na przykład, opaska identyfikacyjna dziecka, jego zdjęcia zaraz po urodzeniu oraz pierwszy pukielek i ząbek. To oczywiście mama zajmie się zebraniem cenne kolekcji. Mama też przekaże ją dziecku. I w ten oto sposób, pudełeczko zamieni się w sezam skarbów, które w miarę upływu czasu, staną się źródłem pięknych wspomnień dla całej rodziny.

Jednak powróćmy do maluszka. Przecież on też będzie mógł skorzystać z podarowanego mu prezentu! Nie zapominajmy bowiem, że szkatułka jest także pozytywką. Jej łagodna melodyjka z pewnością nie jeden raz ukołysze go do snu.

Jeśli chodzi o spersonalizowanie szkatułki, to jest oczywiście możliwe. Dedykację można bowiem wygrawerować na tabliczce.  Godnym uwagi jest fakt, że w ten sposób umieszczona tabliczka z dedykacją zakryje angielskie napisy. Z tego właśnie względu, ta opcja jest najczęściej przyjętą.

Podsumowując, szkatułka z pozytywką jest pięknym prezentem na chrzest i chłopca i dziewczynki. Oprócz tego cieszy się wielkim zainteresowaniem rodziców chrzestnych. A więc nie przechodźmy obojętnie obok niej! I przede wszystkim, sprawmy dziecku i rodzicom przyjemność!

 

szkatulka na chrzest z grawerem pudelko wspomnien na chrzest

Dla chłopca na chrzest

abeille.com.pl