co kupić chłopczykowi na chrzest

Co kupić chłopczykowi na chrzest

Co kupić chłopczykowi na chrzest  personalizacja grawerem laserowym

Witam na blogu sklepu internetowego z upominkami dla dzieci abeille.com.pl

Abeille.com.pl to sklep internetowy z upominkami na chrzest, narodziny i pierwsze urodziny chłopca lub dziewczynki oraz pamiątkami związanymi z Pierwszą Komunią. Sklep proponuje tradycyjne prezenty w postaci srebrnych okolicznościowych obrazków oraz eleganckich albumów na zdjęcia, jak również szeroką gamę oryginalnych prezentów. Wręczyć klasyczny czy fantazyjny prezent? Przed dokonaniem wyboru zapraszam do zapoznania się z całą prezentowaną kolekcją.

Dziś przedstawiam lokomotywę z wagonikiem-szkatułką na pierwszy ząbek i pukiel

co kupić chłopczykowi na chrzest

Ta lokomotywa dla maluszka od razu kojarzy się z wierszem Tuwima. Nie ma w tym dziwnego, gdyż jego strofy zna na pamięć już kilka pokoleń. Ten niezwykle oryginalny i efektowny upominek idealnie wpisuje się w dziecięcy świat. Jego niepowtarzalność podkreśla również fakt, że wagonik jest przeznaczony na najcenniejsze skarby dzieciństwa: pierwszy pukielek (First curl) i pierwszy ząbek (First tooth). Jako upominek, lokomotywa z wagonikiem jest więc idealnym prezentem, by pozostawić w życiu dziecka i rodziców niezatarty ślad.

Lokomotywa z wagonikiem jest posrebrzana i pokryta dodatkowym lakierem chroniącym przed ciemnieniem. Wnętrze wagonika jest pokryte eleganckim welurem i podzielone odpowiednio na dwie części. Na dachu lokomotywy jest miejsce na wygrawerowanie specjalnej dedykacji. W standardowej formie jest ona bezpłatna.

Warto zwrócić uwagę, że lokomotywa istnieje również w innych wersjach:

a) w formie skarbonki (bez wagoników)

b) lokomotywy z dwoma oddzielnymi wagonikami przeznaczonymi na pukiel i ząbek lub inne skarby dziecka

c)  skarbonki z 1 wagonikiem pudełeczkiem na skarby dziecka ząbek i pukielek.

Lokomotywa z wagonikami – do oryginalny prezent na chrzest dla chłopczyka, oryginalny upominek na roczek chłopca.

Proponujemy również ciekawe skarbonki dla chłopców : skarbonka auto Garbus, skarbonka auto stary Ford, skarbonka samochód formuły 1, skarbonka wóz strażacki czy skarbonka samochód wyścigówka.

Sklep proponuje również oryginalne skarbonki dla dziewczynek ( skarbonka karoca, skarbonka słonik, skarbonka pszczółka Maja), oryginalne skarbonki dla chłopca ( skarbonka traktor, skarbonka statek, skarbonka helikopter). W ofercie można znaleźć posrebrzane sztućce na chrzest, szkatułki dla niemowlaka (szkatułka na pierwszy ząbek, szkatułka na pierwszy pukielek), eleganckie albumy na zdjęcia i posrebrzane, eleganckie ramki oraz zastaw na chrzciny oraz zestaw na roczek.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego naszej małej rodzinnej firmy.

Dziękuję za zainteresowanie moim sklepem

Maja abeille.com.pl

Co kupić chłopczykowi na chrzest

Dodaj komentarz