Prezent od dziadkow na chrzest

Prezent od dziadków na chrzest

Prezent od dziadków na chrzest Prezent od dziadków na chrzest

Prezent od dziadków na chrzest? Sklep "abeille" proponuje zapoznanie się z kilkoma ciekawymi upominkami. Ponieważ chrzest jest wyjątkową uroczystością, dlatego proponowane pamiątki są równie wyjątkowe. Ponadto, wręczone właśnie przez dziadków nabiorą dla dziecka szczególnego znaczenia.

Przede wszystkim, dziadkowie na chrzest wnuka lub wnuczki mogą podarować posrebrzaną tubę. Dzięki specjalnej dedykacji stanie się ona symbolicznym świadectwem chrztu. Z pewnością jest to bardzo oryginalny i elegancki sposób na zachowanie śladów tej unikalnej ceremonii w życiu dziecka.

Następnie, album na zdjęcia wnuczki lub wnuczka będzie również bardzo udanym upominkiem. Tym bardziej ten, który jest przeznaczony właśnie na fotografie z uroczystości chrztu. Album więc wiernie odtworzy te piękne chwile. Oprócz tego będzie nabierał z czasem coraz większej wartości, stając się bezcennym źródłem do zapoznania się z rodzinną historią.

Z pewnością posrebrzana pozytywka ze zdjęciem – to również piękna pamiątka od dziadków na chrzest. Główną zaletą tej pozytywki jest nie tylko jej personalizacja w postaci wygrawerowanej dedykacji. Dodatkowo, posiada ona bowiem miejsce na zdjęcia ukochanej wnuczki lub wnuczka. Dzięki temu pozostanie unikalną pamiątką chrztu.

Podobnie jak posrebrzana skarbonka miś, na której również można wygrawerować dedykację . Być może dlatego cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród dziadków.

Oprócz wymienionych upominków, dziadkowie na chrzest mogą podarować także srebrny obrazek. Sklep posiada ich bogatą kolekcję. Poza płaskorzeźbami przedstawiającymi ceremonię chrztu, sa również obrazki z aniołami stróżami, wizerunkami Świętych ( np. Świętego Antoniego, Świętego Józefa). W związku z tym, decyzja należy do dziadków. Jednak niezależnie od ich wyboru, srebrny obrazek pozostanie na zawsze cenną pamiątką momentu chrztu.

Najbardziej godnym uwagi jest fakt, że wszystkie z przedstawionych prezentów można spersonalizować. W jaki sposób? Poprzez wygrawerowanie dedykacji bezpośrednio na produkcie lub na tabliczce. W pierwszym przypadku, chodzi o grawer na produktach posrebrzanych. W drugim przypadku, tabliczkę, można umieścić w dowolnym miejscu na albumie lub na obrazku.

 Prezent od dziadkow na chrzest

 

Prezenty na chrzest

abeille.com.pl