Prezent od dziadków dla wnuczki

Prezent od dziadków dla wnuczki

Witam na blogu Abeille.com.pl

Wszystkie prezenty darowane na narodziny, chrzest czy pierwsze urodziny dziecka należą do szczególnych upominków. Ich unikalność musi bowiem pozostawić taki ślad i w życiu dziecka i jego rodziców, by latami towarzyszyć pięknym wspomnieniom i emocjom. Abeille.com.pl dysponuje bogatą gamą rożnych (oryginalnych i tradycyjnych) pamiątek darowanych właśnie w tych wyjątkowych okolicznościach.

Dziś przedstawiam Posrebrzany komplet pielęgnacyjny:

grzebyk i szczoteczka z różową emalią

Czy można pozostać obojętnym na ten uroczy komplet? Dyskretne motywy na tle różowej emalii dodają szczególnej dziewczęcej subtelności. Ten wyjątkowo oryginalny komplet znajdzie więc swoje praktyczne zastosowanie, a jego estetyka będzie dodatkową przyjemnością. Komplet serdecznie zaprasza do podarowania go ukochanej córeczce, wnusi lub chrześniaczce.

Szczoteczka i grzebyk są posrebrzane i dodatkowy lakier chroni je przed ciemnieniem. Na grzebyku, wskazane jest wygrawerowanie indywidualnej pamiątkowej dedykacji, dzięki której komplet stanie się cennym wspomnieniem z dzieciństwa.

 

Posrebrzany grzebyk i szczoteczka z różową emalią – to oryginalny prezent na narodziny dziewczynki, oryginalny prezent na chrzest dziewczynki, oryginalny prezent na pierwsze urodziny dziewczynki.

Zapraszam również do zapoznania się z innymi pamiątkami, które proponuje sklep. Oprócz tradycyjnych albumów, ramek i obrazków, można również znaleźć bogatą gamę pomysłowych skarbonek, szkatułek wspomnień i puzderek na pierwszy pukielek i ząbek. Warto też obejrzeć komplety, skomponowane na narodziny, chrzest i urodziny.

Dziękuję za zainteresowanie moim sklepem

Maja Abeille.com.pl

Prezent od dziadków dla wnuczki

 

Dodaj komentarz