Prezent od dziadkow dla noworodka

Prezent od dziadków dla noworodka

Prezent od dziadków dla noworodka prezent od dziadków dla noworodka

Prezent od dziadków dla noworodka pozostanie na zawsze w rodzinnej historii. Zwłaszcza, jeśli chodzi o pierwszego, upragnionego wnuczka lub wnuczkę. Moment ich narodzin wypełnia bowiem dziadków ogromnym, nieopisanym szczęściem. W związku z tym, myślą o niepowtarzalnym i unikalnym upominku by godnie uczcić to wielkie wydarzenie.

Z uwagi na to, by podkreślić moment narodzin dziecka,  sklep "abeille" proponuje bardzo specjalna pamiątkę. Jest to ramka na zdjęcie i bransoletkę noworodka. W przeciwieństwie do innych ramek, jest ona przeznaczona tylko i wyłącznie na okazje narodzin dziecka.

W pierwszym rzędzie należy podkreślić estetykę ramki. Jest ona wykonana z drewna w kolorze écru. Oprócz opaski identyfikacyjnej, można w niej także umieścić zdjęcie noworodka. Miejsce na fotografię posiada wymiary 10 x 15 cm. Co więcej, trzy posrebrzane ikonki, dyskretnie zdobią zewnętrzną część ramki, dodając jej specjalnego, dziecięcego uroku.

Ponadto, tył ramki jest pokryty welurem. Całość prezentuje się więc bardzo oryginalnie i elegancko. Warto podkreślić, że ramka ozdobi każde wnętrze w pozycji stojącej lub wiszącej.

Najbardziej godnym uwagi jest to, że ramkę można spersonalizować. W jaki sposób? Grawerując tabliczkę ze specjalną, indywidualną dedykacją. Na przykład, tabliczka może uwzględniać imię, dzień godzinę, wagę i wzrost noworodka.  Następnie, tak wygrawerowaną tabliczkę można umieścić na dole ramki dzięki samoprzylepnej taśmie.

prezent od dziadków dla noworodka

Innymi słowy, opaska identyfikacyjna jako świadek narodzin dziecka pozostanie na zawsze bezcennym skarbem dla każdej mamy. Poza tym, ten historyczny dowód będzie z czasem przekazany także i dziecku. Z pewnością zostanie zachowany jako jeden z najcenniejszych skarbów wczesnego dzieciństwa. Dlatego upominek od dziadków w postaci tej właśnie ramki, pozostanie na zawsze cudowną pamiątka.

Jeszcze więcej unikalnych prezentów od dziadków na narodziny można obejrzeć w witrynie sklepu. Ponieważ każdy z nich jest bardzo oryginalny, dlatego pozostawi trwały ślad w życiu całej rodziny. Czy nie warto więc podarować rodzicom i dziecku pięknych i unikalnych wspomnień?

 ramka na bransoletke szpitalna dziecka

 

abeille.com.pl